Давайте створимо дитячі набори для наукових експериментів

Всі ми знаємо, що діти є більш допитливими, ніж батьки. Безумовно, трапляються винятки, але в принципі ситуація виглядає саме так. З віком цей інтерес пропадає. Все це пов'язано з простими банальними відмовками: брак часу, втома на роботі або просто лінь. Це абсолютно не важливо. Головне те, що саме діти найбільше піддаються найбільшому цікавості до пізнання зовнішнього світу. Але що ж ми бачимо у поведінці учнів: вони не поспішають в школу за новими знаннями, не прагнуть дізнатися більше.Тому виникає дуже дивне запитання: з одного боку дитина хоче багато знати, а з іншого – йому чомусь не подобається.

Відповідь на це питання дуже проста: багато чого залежить не від теми уроків, а саме від подачі інформації. Ви ж пам'ятаєте: у школі один викладач захоплював все наше увагу своїми розповідями, а іншого ми не могли витримати навіть і сорока хвилин. Ось така ж ситуація відбувається і з нашими дітьми. Адже одні вчителі намагаються подати інформацію з підручника, а інші намагаються подавати знання у вигляді гри або експериментів. Природно, останні фахівці будуть мати більше поваги і любові від своїх учнів.

Адже чого тільки коштував одне практичне заняття з хімії? Це різні досліди з колбами, речовинами, хімічними розчинами і т. п. ось саме такі уроки учні чекають завжди. Адже це зовсім щось нове, захоплююче, нестандартне і цікаве. Таке ж можна сказати ще про ряд уроків, де ми дізнавалися нове, робили неймовірні експерименти, ходили в музеї.

Це все дуже легко пояснити. Все просто – теорія без практики не може просто існувати. Саме це і змусило придумати нову техніку проходження наук.

Існує така програма, яка стимулює дітей вчити ті чи інші науки, її називають Genius.box. як же вона працює?

Це дуже просто і цікаво. Це свого роду розсилка, але тільки не електронний, а поштова. Тобто, кожен учасник раз в місяць буде отримувати посилку від проекту.

Отже, все залежить від підписки на розсилку дитячих наборів, для проведення експериментів. Це може бути від набору речовин до будівництва будь-якого простого приладу.

Цей набір складається з усіх необхідних компонентів, а також детальна інструкція по їх використанню. Є ще додаток, у якому докладно пояснюється, що це за прилад і яку роль в історії він зіграв. Ось таким чином, дитина почне цікавитися різними винаходами в тій чи іншій галузі, роблячи при цьому великі відкриття.

Ця програма призначена для дітей від 8 до 12 років. Вартість такої посилки становить приблизно 20 доларів. Випускаються вони раз у місяць. До того ж, всі складові приладу абсолютно безпечні для юних науковців.

За словами творців поштової розсилки, у дитини напевно з'явиться інтерес до успішно проведеного експерименту, тому він захоче ще більше дізнатися про цю науку.