Відкриваємо школу рибальську

Якщо ви володієте знаннями, як за будь-якої погоди, в будь-який час року і в будь-який час доби спіймати певну рибу з допомогою принад риболовного світу, тобто хитромудрих блешень, воблерів, гачків, лісок і спінінгів, тоді ця стаття для вас. У вас є чудова можливість перетворити своє хобі на прибутковий і, що важливо, цікавий бізнес. У даній статті ми розглянемо, як відкрити власну рибальську школу.
З точки зору того, що ж таке рибальська школа, кажучи коротко, таку школу можна назвати цілком звичайною, зі своїми предметами і заняттями. Ось тільки чи спрямовані вони на підвищення в учнів риболовецьких навичок.
Тобто, вашим завданням як викладача, зробити з любителя риболовлі справжнього професіонала. І це, я вам скажу, не так то й просто. Так як ви повинні не тільки ловити рибу на професійному рівні, але і володіти непоганими педагогічними та психологічними навичками.
Не всі учні однаково досвідчені і однаково швидко вчаться. У кого-то все буде виходити з другого разу, у кого-то з першого, а хтось зрозуміє тільки на тридцять перший. Вашої головним завданням тут прості речі пояснювати багато разів. І робити це не показуючи роздратування і, що важливо, доступною мовою. Ви повинні подобатися вашим учням, прив'язати їх до себе і дати зрозуміти, що справжніх рибалок з них можете зробити тільки ви.
Про ваших навичках рибалки говорити не будемо. Уявімо, що у вас вони є, ви професіонал. Наступне питання — пошук відповідного водойми (або декількох). І тут вам знадобляться такі канали, озера, ставки і ріки, де риба ловиться непогано. Адже показати учням їх здібності є одним з найважливіших завдань. Відчути себе у шкурі рибалки, відчути інтерес і азарт ваші учні повинні з самого початку. А без спійманої риби цього не доб'єшся.
Таким чином, в першу чергу, знайдіть місце, де не складе праці зловити рибу. Не забувайте і про те, що боротися новачкові з пятидесятикилограммовим сомом також буде складно.
Безумовно, такі місця в майбутньому стануть вам у нагоді. Може бути на випускних іспитах. Але раніше — ні.
Коли водойми знайдені, потрібно зайнятися пошуком приміщення. Найкращим варіантом буде оренда або будівництво будівлі десь за містом. Якщо ви вирішили зайнятися будівництвом, можна скористатися вантажними, контейнерами. Тобто використовувати відносно дешеву технологію будівництва будинків з вантажних контейнерів при будівництві рибальської школи.
Далі необхідно закупити спорядження. Можливо, деякі учні будуть у вашу школу риболовлі приходити з власними знаряддями. Але краще перестрахуватися і, перед тим, як починати заняття, подбай про наявність всіх видів снаряжений для практичних занять. І краще взяти з запасом. Адже з вудками під час риболовлі може трапитися всяке. А навчальний процес не повинен перериватися.
При відкритті риболовних курсів або невеликий школи, викладати можна і самому. Але якщо у ваших планах будівництво дійсно великого навчального центру, тоді вам будуть потрібні вчителі, які будуть викладати власні предмети.
В риболовецькій школі можуть бути предмети? Звичайно. Напрямів тут достатньо: від морської риболовлі до донної, від ловлі на мормишку до ловлі спінінгом і т. п. Крім цього кожна з існуючих видів риб, має свої особливості і індивідуальний підхід. Один з викладачів, наприклад, може вчити лову рослиноїдних риб, інший — хижих, а третій може виступати експертом лову сома.
Тепер залишається зайнятися залученням клієнтів. Цей етап один з найскладніших. Але нічого понад особливого. Як і в будь-якій іншій рекламній кампанії, тут необхідно створити зворушливу, яскраву, гучну рекламу, вибравши при цьому правильні ЗМІ. Рекламні агентства допоможуть вам у цьому.
Інтернет ігнорувати також не потрібно. Зробіть електронну розсилку, створити особистий сайт, де безкоштовно будете публікувати нові, корисні та цінні матеріали. Це має спрацювати і перші клієнти не змусять себе довго чекати. Успіхів вам!