Давайте зробимо паркування для дитячих колясок

Кожна матуся погодиться з тим, що поєднання багатоквартирних будинків та дитячих колясок – це повноцінна проблема. З автомобілями ми знайшли рішення, але що ж робити з колясками? Для машин завжди знайдеться місце у дворі, увімкнеш сигналізацію, та й по всьому. Багато людей можуть погодитися з тим, що є велика кількість рішень, спрямованих на захист колясок від крадіжки або угону: замки, спеціальні сигналізації. Але, на жаль, і ті і інші методи не ефективні, якщо замок і затримає злодія, але внутрішні запчастини навряд чи врятує. А таких деталей у сучасних колясках дуже багато.

Отже, можна стверджувати, що залишати візок у дворі просто не рекомендується. Адже вартість візків на сьогоднішній день просто зашкалює.

Що ж робити бідним батькам з дитячим транспортом? Чесно кажучи, існує кілька варіантів вирішення цієї проблеми.

По-перше, можна ставити коляски біля своєї квартири. Але і в цьому варіанті є свої мінуси. Перша проблема така: в простому 16-поверховому будинку приблизно 100 квартир, тому всі коляски не помістяться на сходових майданчиках; сусіди, у яких немає дітей, можуть почати обурюватися з приводу залишених колясок у вузькому проході. До того ж, навіть на сходовому майданчику та біля квартири дитячий транспорт повністю не захищений від злодіїв.

По-друге, завозити коляску в квартиру. Це самий популярний і відомий спосіб. У цьому випадку є лише кілька мінусів, а саме: бруд, який ви заносите в будинок і великі габарити коляски. Боротьба з пилом і брудом займає дуже багато часу, якого завжди не вистачає.

По-третє, організація невеликого гаража біля ліфта. Там частенько буває місце, яке просто простоює. Потрібно укласти домовленість з ТСЖ про загородженні в тому місці. Можна підключити до цієї ідеї сусідів. Якщо вони не будуть проти затії, організуйте спільний майданчик для зберігання не тільки колясок, але і різного спортивного інвентарю або інструментів. Цей варіант непоганий, тільки таких будинків дуже мало, де є вільна площа.

Тому, виходячи з вищесказаного, ми розуміємо, що потреба жителів багатоповерхових будинків в місцях зберігання дитячого транспорту дуже велика. Дуже часто ми бачимо на різних форумах і темах в Інтернеті питання по даній ситуації. Тому ця проблема є актуальною для багатьох. Це як раз є хорошим приводом замислитися про реалізацію добре і прибуткового бізнесу з будівництва дитячої паркування колясок. Давайте обговоримо, що потрібно для реалізації.

Першим ділом, знайдіть відповідне місце. Це може бути що завгодно: просто площа землі, частина існуючої стоянки автомобілів, закрите приміщення, і т. д. Це питання найкраще вирішувати початку будівництва будинку. Для цього вам знадобиться і гроші, і зв'язки, і гарне вміння переконувати.

Зробіть моніторинг жителів міста, так як ви збираєтеся здавати в оренду паркувальні місця, переконайтеся точно, що ця послуга буде затребуваною. Тому що витрачати зайві 500 – 1000 рублів на місяць зможуть не всі. Добре буде особисто дізнатися від молодих батьків, як вони ставляться до цієї ідеї. Зробіть опитування на форумах, на сайтах, в парках, на дитячих майданчиках, де дорослих з дітьми велика кількість.

Наступним етапом буде обладнання майданчика. У будь-якому випадку це повинна бути крита площа, так як коляски не зобов'язані зазнавати різних атмосферних впливів. Також подбайте про огороже і надійних воротах. Обладнайте паркування гарним освітленням, щоб було зручно ставити дитячий транспорт в будь-який час доби.

Щоб не виникло плутанини з паркувальними місцями, зробіть розмітку з номерами місць. Перевага такої розмітки – вигідна незначна ціна, позитивно відобразитися на вартості оренди. Для поліпшення паркувальних місць можна придбати спеціальні металеві конструкції, які дуже схожі на велосипедні стоппери. Одна конструкція обійдеться вам в 3-4 тисячі рублів. Хорошим бонусом такої парковки буде можливості прикріпити ще додатково замком, так сказати додаткова фіксація.