Декоративні кімнатні фонтани

Представляємо вам один з найбільш легких способів заробити гроші і побудувати свій бізнес. Він не вимагає грошових вкладень і особливих знань. Різної форми водоспади, кімнатні фонтани та інші елементи декору пов'язані з водою вже давно отримали своє покликання у всьому світі. Можна з упевненістю сказати, що популярність цих споруд буде тільки збільшуватися, адже вони приносять чимало корист для приміщення, виконуючи функцію зволоження повітря.

Є кілька видів фонтанів. Деякі з них:

• Підлогові можуть бути великих розмірів, але і в деяких випадках бувають невисокою конструкцією і монументальною будовою, що призначене для заміського будинку.

• Настільні бувають зовсім мініатюрних розмірів, їх ставлять на прікроватних тумбочках, столах, підвіконні.

• Настінні фонтани виконуються в стилі картин або панно, але існують і великі композиції, які розміром іноді досягають висоти стіни.

Водичка у таких композиціях може падати краплями або водоспадом, імітувати струменя або просто стояти, показуючи болітце або озерце. Все залежить тільки від вашої фантазії.

Але між собою вони діляться на дві групи: сюжетні і абстрактні. Сюжетні – це різні зображення замків, скель, будиночків, черепах, дітей і т. д. А абстрактні – це хаотичні безсюжетні композиції, створені спеціально для сучасних дизайнів.

Для початку визначіться, з якого матеріалу будете створювати фонтан. Їх не так і мало, це може бути і цемент, і натуральна глина, і камінь, і пластик, і т. д. Все залежить тільки від вашої фантазії і умінням працювати з різними матеріалами. Самим оптимальним варіантом може стати полімерна глина. З неї можна зробити чудові фігурки чоловічків, жаб, русалок, латаття, а також всякого роду містки та інші елементи, які додадуть фонтану завершеність. Вони також можуть бути прикрашені різними додатковими облицювальними елементами, такими як: галька, черепашки в поєднанні з підсвічуванням.До того ж можна доповнювати їх дзеркалами, годинами, штучними квітами, акваріумами.

Сам же фонтан – це наслідок системи циркуляції води, яка працює завдяки електричного насосу. Для цього потрібно продумати правильне харчування, це можуть бути як всі можливі адаптери, так і акумулятори, але не варто забувати про те, що всі живлення не повинно перевищувати 12 вольт. Відповідно, якщо хочете збільшити розмір декоративної композиції, треба паралельно збільшувати і саме напруга акумулятора, для ефективної роботи насоса.

За основу беруть тази, каструлі, та інші побутові речі, але з кришкою. У такому основу потрібно просвердлити отвір в кришці для трубки, яка згодом буде подавати воду для фонтану. Інший кінець трубки приєднують до насоса. Їх можна купити в будь-якому магазині, при чому, різних модифікацій, тому не буде складно вибрати оптимальний варіант для вашої ідеї. Після чого роблять фундамент самої конструкції. У більшості таких випадків використовують з цементу з камінчиками. Не забувайте і про трубці, ви також повинні обліпити цією сумішшю, так щоб її не було видно.Коли вже всі матеріали остаточно висохли, тоді можна включати насос.

У вас в перший раз може і не вийде, то ви не турбуйтеся, просто ще раз ретельно перевірити всю конструкцію. Як кажуть в народі «хто не робить, той не помиляється», тому частіше експериментуйте з поєднанням матеріалів і техніками, і в кінцевому результаті ви навчитеся цьому рукоділлю, що немало важливо.

Такий бізнес не принесе вам доходів, якщо не будете їх продавати. Тому подбайте про хороше ринку збуту. Це можуть стати навіть сувенірні та будматеріалів магазини. На підтримку своєї справи можна запустити особистий інтернет-магазин з усіма видами композицій.

Також можна задуматися про створення тематичних виробів, так як самі маленькі фонтанчики купують в більшості на подарунки. Великим плюсом роботи це те, що ви будете брати індивідуальні роботи під замовлення. І повірте, після всього зробленого вами рекламою, від замовлень не буде відбою, так як всі будуть знати, що саме цей майстер в змозі створити щось ексклюзивне.