Заробляємо на весіллі

Сьогодні увійшли в моду стильні весілля. Тому рішення відкрити весільний салон може бути відмінним способом заробити гроші. Тим більше, що конкуренти можуть стати союзниками і партнерами. Незважаючи на те, що ринок весільних послуг досить величезний, місця в ньому вистачить і новачкові.

Для початку визначимося з фінансовою складовою. Необхідно дати тверезу оцінку своїм фінансовим можливостям. Початковий капітал повинен складати близько 200 – 300 тисяч рублів. Після цього реєструємо свій ІП. У тому випадку, якщо ви плануєте розширювати сфери послуг, то варто оформити «ТОВ». В компаньйони можна взяти, приміром, салон краси.

Другий момент. Приміщення. Добре, є приміщення буде розташовуватися в так званому «весільному містечку» — місці, де розташувалося кілька весільних салонів. В цьому випадку можна буде заощадити і на рекламу. Достатньо буде лише яскравою рекламної вивіски. Друкарня в цьому допоможе.

Обладнання. Необхідно буде придбати порядку 5-20 манекенів, також знадобитися меблі для продавця-консультанта – це стіл і стілець. Крім цього потрібна буде м'які меблі для клієнтів. Самі розкішні вбрання слід розвішувати виключно на манекенах. Таким чином вони будуть виглядати ефектніше. Потенційному клієнтові буде простіше задовольнити свою цікавість – вони зможуть розглянути наряди зі всіх сторін.

Торговельна націнка, як правило, на готові вбрання становить від 100 до 200% собівартості, від 200до 300% — наряди на виконані за індивідуальним замовленням. У деяких випадках торгова націнка при індивідуальному замовленні доходить до 450%. Прокат сукні спочатку оцінюється в 70%, всі наступні рази — на 10% менше . іноді пропонується клієнтам придбати його за дуже вигідними знижкам. Рентабельність такого бізнесу доходить до 50%. Окупається він приблизно через рік.