Заробляємо на виробництві штендеров

Одним з найбільш високоприбуткових і вигідних завжди був, є і буде бізнес, який пов'язаний з рекламою і зі сферою рекламної індустрії в цілому. Крім цього, створювати рекламні матеріали, якщо розглядати це як процес, є вкрай творчим і цікавим.

Для тих, хто ще не знайомий з цим поняттям, штендери (стрітлайни, курені або розкладачки) використовують як вид реклами (в основному зовнішньої). Ймовірно, проходячи повз магазинів, ви мали можливість помічати поруч з ними такі пластикові або металеві невеликі рекламні щити на ніжках, які розкладаються. Встановлюються вони поблизу рекламованого об'єкту (ремонт, кафе, магазин тощо) та показують обивателю правильний напрямок до об'єкта.

По суті, серед всіх варіантів реклами, одними з найбільш розповсюджених і простих є штендери. Таким чином, чому б не організувати бізнес, в основу якого ляже саме виготовлення штендеров. Давайте краще вивчимо, що необхідно для їх виготовлення.

Складаються штендери з панелі, на якій розташована корисна інформація і каркаса (рами). З точки зору того, як на металеву поверхню наносити рекламну інформацію, використовують тут технології двох типів. При необхідності повнокольорового друку, можна використовувати спеціальну друковану плівку. Якщо трьох кольорів цілком достатньо, тоді застосовується аплікаційна технологія з використанням вінілових триколірних плівок.

Витрати на виробництво штендеров зовсім невисокі. Навіть якщо використовувати металеві частини (деталі з дерева або пластику псуються дуже швидко, особливо, якщо вони піддаються впливу навколишнього середовища, тобто використовуються на відкритому повітрі). Якщо ретельно вивчати ринкові пропозиції, можна наткнутися на деякі компанії, які займаються виробництвом і реалізацією (оптовою) рам з металу, як раз під штендери. Закуповуючи оптом ці рами, ви за один каркас заплатите близько 450 рублів. При цьому, замовити ви зможете, як арочні, так і прямокутні рами, і вибрати потрібний колір.

Отже, для втілення в життя цієї бізнес ідеї, вам потрібно:

По-перше, домовитися з компаніями про постачання рам (каркасів). Можна також взяти до себе в штат людини, що спеціалізується на виготовленні цих самих основ. По-друге, для нанесення на поверхню штендеров рекламного змісту і його підготовки вам потрібні плоттер, принтер і комп'ютер. По-третє, подбайте про витратних матеріалах (плівки для повноколірного друку, вінілові плівки тощо). По-четверте, візьміть у свою команду дизайнера-рекламщика з досвідом, завданням якого буде виготовлення класної і запам'ятовується реклами.Він потрібен лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся надавати повний спектр послуг. По-п'яте, орендуйте приміщення під виробництво. І, звичайно ж, як і в будь-якому бізнесі, трохи самореклами не завадить. Подумайте про це, перш ніж організовувати весь цей бізнес.

З точки зору ціноутворення і потенційного прибутку, тут необхідно вивчити ринок. відразу можна прикинути, що ціна готового штендера коливається від трьох з половиною до двадцяти і більше тисяч рублів. Собівартість одного готового продукту не перевищить півтори тисячі рублів, таким чином, з кожного виготовленого штендера ви можете отримати мінімум дві тисячі рублів. І це за умови закупівель каркасів у виробників з боку. Отже, виробництво штендеров можна назвати досить прибутковим і перспективним справою. Успіхів вам!