Декоративні пляшки своїми руками

Ця ідея для бізнесу буде близька тим людям, які не хочуть викидати оригінальні баночки і пляшечки. Тому вони тепер зможуть зберігати всю цю тару з чистою совістю, при цьому, не забруднюючи будинок, а навпаки прикрашаючи його.

Для початку вам потрібні цікаві пляшки, різної форми з білого прозорого скла. Потім її промивають, очищають від залишків етикетки і стерилізують в гарячій воді близько 5 хвилин.

Заповнення пляшок відбувається різними рослинами, але все ж частіше беруть овочі і фрукти. Так як горлечко пляшки дуже маленьке, то використовуваний матеріал повинен бути маленьким. Рекомендується заповнювати баночки: гірким перцем, дрібними яблучками, вишнею, морквою, шипшиною, спаржею, редисом, і т. д.

Також, для отримання більш цікавих екземплярів, можна пошукати щось незвичайне, наприклад, патисони, декоративні гарбузи, екзотичні фрукти і овочі, дикі ягоди. Їх можна купити в магазинах, так і виростити на власній ділянці. Оригінальним буває пекучий перець, деякі господині вирощують будинку для краси.

Плоди складаються в пляшку шарами, можна візерунками. Про укладання можна говорити довго, адже ця вся процедура буде залежати тільки від вашої фантазії. На приклад, можна укласти весь матеріал щільно, а можна і вільно, щоб у цих пустих проміжках плавали гілочки, що буде дуже оригінально. Що стосується кольорів, то вони теж поміщаються вільно, щоб їх було видно у всій красі. Щоб було зручніше складати в пляшку плоди, використовуйте паличку для суші.

Після цього пляшку заливається спеціальна рідина. Для цього підійде концентрована оцтова кислота, а також формалін. Але робота з останньої рідиною дуже небезпечна, тому дотримуйтесь правил пожежної безпеки і одягайте рукавички і респіратор.

Таку баночку щільно закривають пробкою, після чого ще й заливають сургучем або воском. Також готові сувеніри можна додатково прикрасити різними елементами. На приклад, зробити пробку з мішковини, або ж горлечко обмотати кольоровою ниткою або шпагатом, також можна декорувати черепашками, намистинками і т. д.

Також крім перерахованих вище варіантів наповнення є ще маса інших варіантів, таких як: пшоно, просто, кукурудза, різні види рису, пшениця, сорго, сочевиця, нут, гречка, горох, насіння і т. д.

Також можна піти на ринок і купити різних спецій, з них теж будуть оригінальні сувеніри. Спеції можуть використовуватися в будь-якому вигляді: і мелені, і цільні. Зрозуміло, що якщо це заняття у вас вже з хобі переросло в роботу, не соромтеся попросити знижку у продавця.

Не погано теж виглядають баночки з сіллю. Щоб це зробити, потрібно пофарбувати гуашшю сіль у різні кольори і ретельно просушити. А потім вже засипати через воронку в ємність, кожен шар при цьому трамбують і насипають наступний. За тим же принципом роблять декоративні пляшки з піском. Але тут є два варіанти: або ви фарбуєте пісок в яскраві кольори, або залишаєте природні відтінки без змін (від білого до темно-жовтого).

На цьому всі варіанти не закінчуються. Можна внести щось нове, своє. Наприклад, були представлені суспільству роботи різних майстрів з макаронними виробами, з зміями, скорпіонами і шишками. Також у деяких умільців бувають і зовсім незвичайні сувеніри, наприклад, наповнені їжею: фаршем, оселедцем, сосисками, равликами. Тому тільки від вашої фантазії залежить кінцевий результат. Проявляйте інтерес до експериментів і вносите нові ідеї, щоб стати не тільки гарним майстром, але і відомою людиною.