Друк фото онлайн з доставкою кур’єром

Задумайтеся, з якої причини у більшості людей, що займаються фотографією (особливо на любительському рівні) накопичується досить велика кількість знімків у цифровому форматі, які далі жорсткого диска на комп'ютері нікуди не йдуть? Думаєте, ці люди не хочуть бачити у своєму сімейному альбомі паперові знімки? Чи справа в простий брак грошей на друк фотографій? Сумніваюся.

Замість цифрових копій, набагато приємніше переглядати саме фото на папері. Разом з цим, і так вважають багато хто, не завжди безпечно зберігати в цифровому вигляді цінні фотографії. Так як всілякі носії інформації час від часу ламаються, до того ж не завжди вдасться відновити втрачені дані. З точки зору вартості, сучасні технології дають можливість, за вкрай низькими цінами, одержувати знімки високої якості. При цьому, вартість стандартної фотографії 10х15 див. коливається від 3-4 рублів. Таким чином, справа не в ціні. Проблема саме в часі.Наше життя, за останні кілька десятиліть, стала дуже стрімкою і кардинально змінилася. Багато людей не знаходять часу, щоб просто перекусити. А говорити про відвідування агентств фотодруку взагалі не доводиться.

А це все дає прекрасні перспективи для реалізації цікавою бізнес ідеї. На цьому тлі можна згадати звичайні магазини. До недавнього часу нам для придбання того чи іншого товару потрібно було їхати деяку кількість кілометрів. На сьогоднішній день ми маємо можливість робити замовлення в інтернет-магазинах, з доставкою кур'єром вашого товару безпосередньо до дверей вашого будинку. І, не дивлячись на те, що за подібні зручності береться додаткова плата, багато громадян нашої країни все більше і більше звертаються до покупок через інтернет. Бо як це може заощадити нерви і час.

Так давайте створимо сервіс, заснований на онлайн друку фотографій з доставкою кур'єром? Такий підхід до справи, на наш погляд, може відкрити прекрасні перспективи. Так як з'являється можливість раз і назавжди вирішити проблему великої кількості людей, які бажають друкувати знімки, які накопичилися за останні роки.

З точки зору схеми роботи цього бізнесу, то вона дуже зрозуміла і проста. Через інтернет до вас звертається клієнт, можливо, відразу його оплачуючи. Ви, у свою чергу, фотографії пускаєте на друк і, кур'єром відправляєте їх на вказану адресу клієнта.

Якщо більш детально, то для початку вам потрібно створити свій сайт, а також електронну пошту. Приймати замовлення ви можете як за допомогою E-mailов, так і безпосередньо через сайт. Можливість електронної оплати тільки вітається. Що правда, на оплату онлайн не варто робити основний акцент. Так як для багатьох це буде в тягар. Тому, готівку повинні бути основним способом оплати. Бажано давати клієнтам можливість вже після доставки кур'єром оплачувати замовлення.

Вам також буде потрібно устаткування — витратні матеріали, принтер і комп'ютер. При цьому, брати в оренду приміщення не обов'язково. Так як друком фотографій можна займатися безпосередньо у власній квартирі. А гроші, які ви зможете заощадити на оренді, підуть на оплату кур'єрських послуг.

З точки зору кур'єра, транспорту варто приділити особливу увагу. Так як основний графою витрат буде паливо. Тому, більш рентабельним транспортним засобом буде скутер або мопед. Для фотокур'єра ідеальним варіантом буде витрата в районі трьох літрів на одну сотню кілометрів. Співпрацювати з кур'єрами ви можете різним чином. У вас є можливість щомісяця виплачувати йому зарплату або ж платити йому в залежності від кількості замовлень (відсоток). Крім цього, кур'єру можна навіть віддавати весь дохід від доставки. Ваш заробіток буде виходити від безпосереднього друку фотографій.

Все просто. Необхідно сказати, що в деяких містах нашої країни вже запущено кілька схожих проектів. Але конкуренція поки знаходиться на мінімальному рівні. Успіхів вам!