Обклеюємо автомобілі плівкою з вінілу

Бізнес ідеї в автомобільній сфері завжди актуальні. І в цій статті ми розповімо вам про неймовірно, останнім часом, модному і, разом з цим, вкрай перспективному справі. Полягає воно в обклеюванні автомобілів плівкою з вінілу. Кому це потрібно і для чого цим потрібно займатися? Відповідь дуже проста. В першу чергу, подібні плівки з вінілу (ще їх називають вінілові плівки) виступають прекрасною захистом кузовів від дрібних подряпин і відколів. Їх також використовують власники автомобілів для того, щоб потішити власне самолюбство.Обклеювання авто також надзвичайно удосконалює практично будь-який автомобіль, зокрема його зовнішній вигляд.

Сьогодні на ринку можна знайти не один тип вінілових плівок. Одні з найбільш популярних серед них — «карбонові» плівки з вінілу, матові й глянцеві вінілові плівки. «Карбоновими» плівки називають за рахунок того, що вони відмінно імітують популярний серед любителів тюнінгувати свої автомобілі, углеволокно. Усі вищезгадані види плівок можна відшукати практично будь-яких, що вимагаються замовником, кольорів, що робить їх нанесення на автомобільний кузов дією абсолютно протизаконним.

Для відкриття власного сервісу, в якому будуть обклеювати автомобілі плівкою з вінілу, вам першим ділом потрібно відповідне приміщення. Ідеальним стане просторий і великий гараж з гарним, сильним освітленням. В пріоритеті, щоб він був таким же, який зазвичай використовують, коли тонують автомобілі. Місця повинно бути вдосталь, щоб ви могли вільного переміщатися навколо автомобіля, ну і зрозуміло, щоб вмістилося саме авто, яке, до речі, може бути самих різних розмірів. Таким чином, вираз «в тісноті, та не в образі» в даному бізнесі не застосовується.

Наступним важливим моментом стане отримання відповідних навичок. Тобто, ви повинні навчитися, як обклеювати автомобілі плівкою з вінілу. Незважаючи на те, що вінілова плівка продукт відносно дорогий, на практику доведеться витратити якусь певну частину. Потренуйтеся спочатку на власному автомобілі. Не варто його жаліти. До того ж, якщо все вийде, це буде для вас чудовою рекламою. Для того, щоб попрактикуватися, краще всього підійдуть звичайні плівки (бажано глянцеві). Вони, якщо порівнювати з двома іншими типами, найбільш дешеві.

З точки зору обладнання, нанесення на кузов автомобіля вінілової плівки, буде потрібно спеціальний фен (його ще називають промисловим). Тут сам процес того потребує, так як щоб плівка розтягнулася її необхідно попередньо нагріти. Сам процес обклеювання автомобіля плівкою з вінілу дуже схожий на нанесення на скло тонувальної плівки. Таким чином, якщо з тонуванням стекол ви вже знайомі, тоді навчитися обклеювати кузова вінілом не складе особливої праці.

Ось, власне, і все. Далі тільки потрібно отримувати гарний прибуток, відповідально виконуючи всю покладену на вас роботу. Необхідно відзначити, оклеив один автомобіль можна заробити близько 1,5 тисячі доларів. Але, в більшості своїй, звертатися до вас із замовленнями обклеїти певні частини автомобіля. Найбільш частими варіантами є обклеювання кришки багажника, даху або капота.