Екстравагантна плаваюча ванна

Робота на баржі, а також творча ідея, спонукали умільця по імені Франк де Брейн (Frank de Bruijn) на винахід дивного агрегату. Він створив плавучу ванну, яка підігрівається від грубки-буржуйки. Є сміливці, які вирішили випробувати на собі цей винахід. Так з'явилася ідея про бізнес.

Плавуча ванна HotTug представляє з себе вісьмиместне плавуче судно із пластику й дерева, яке крім пасажирів вміщує в себе ще 1800 літрів води. Картина уявляється такою: відпочиваючі сидять в гарячій ванні, яка пливе по хвилях. Вони розмовляють, п'ють шампанське і ловлять здивовані і заздрісні погляди людей на березі. Вообщем, радіють життю.

Постійну приємну температуру води у ванні підтримує металева дров'яна піч. Труба знаходиться на носі корабля» і піднімається на метр. Для повної картини не вистачає тільки оповестительного гудка. Для руху човна два варіанти: акумуляторний електромотор з запасом енергії на 8 годин і швидкістю 5 км/год, або звичайний бензиновий двигун до човна.

Розробники нового розваги обіцяють прогрів ванни за короткий час, а також помірний витрата дров. Але можна і відразу заповнити її гарячою водою і відправитися в круїз набагато швидше.

Її можна використовувати і як традиційну човен. Ванна без води піднімається над водою і прискорює свій хід при штатному електромоторі до 10 км/ч.

Перед широким колом глядачів плавуча ванна постала восени 2012 року і відразу зацікавила багатьох. Тому творець тепер готує серійне виробництво ванн і хоче показати новий підхід до проведення водних процедур. Ціна, звичайно, не маленька – від 11,5 тисяч євро. Ясно, що цей продукт не для масового вжитку. Але його цілком зможуть собі дозволити великі підприємці, які зможуть здавати її в оренду в місцях масового відпочинку. До речі, вже запущена нова станція прокату плаваючих ванн. Якщо ви зацікавилися, поспішіть в містечко Frіesland, що знаходиться на півночі Голландії. Там вам будуть раді. Чудова бізнес — ідея і нетрадиційний підхід.