Електричні двухфункциональні ліжка

Інтернет-магазин медичних товарів «СТ-Мед» почав свою діяльність в 2007 році й на сьогоднішній день його по праву можна назвати одним з самих затребуваних і надійних постачальників медичного обладнання.
«СТ-Мед» — офіційний представник провідних зарубіжних і російських виробників медичного обладнання, тому ціни на товари, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, заводські. Ви купуєте обладнання без додаткових витрат на посередників.
На нашому порталі ви зможете знайти величезний асортимент медичного обладнання та інструментів. У нас ви можете придбати діагностичне, лабораторне та інше обладнання, без якого сучасні клініки і лікарні часто не можуть обійтися. Список наших товарів також включає в себе медичні інструменти, починаючи від голок і закінчуючи скальпелями, а також медичну меблі, наприклад, електричні двухфункциональні ліжка, та інші товари.
Список клієнтів інтернет-магазину «СТ-Мед» зростає в геометричній прогресії. І це не дивно. Адже наша компанія пропонує своїм покупцям великий асортимент товарів (у нас ви зможете знайти практично все), можливість придбати товар, не виходячи з дому (для цього досить розмістити замовлення на нашому сайті), а також прийнятні ціни.
Наші співробітники є фахівцями своєї справи, які якісно і швидко виконують поставлені завдання. Центр зв'язку нашого магазину займається замовленнями клієнтів та у разі необхідності проводить консультації. У нас є власний склад, де ми зберігаємо пропоновану вам продукцію, тому доставка може бути здійснена протягом кількох годин.
Вся продукція, представлена на сайті, має сертифікати відповідності, що підтверджують її достовірність. Якщо якість придбаного товару, що вас не влаштовує, ми завжди готові замінити його рівноцінним.
Ми йдемо назустріч своїм покупцям, адже ми прислухаємося до їхньої думки за допомогою послуги «зворотного зв'язку». Ви завжди можете залишити відгук про роботу магазину, або написати листа адміністратору, щоб задати питання.