Формуємо бізнес на надання приватних уроків водіння

Початківці водії, відучившись в автошколі, дуже часто мають потребу в додаткових послугах, які надають інструктора з водіння.

Самим необхідним, для організації приватних уроків водіння, є проходження інструкторських курсів з водіння (при Дтсааф), також потрібно зареєструватися як приватний підприємець, володіти водійським стажем більше трьох років і мати у своєму розпорядженні водійські права.

Зазвичай, курси проводять у вечірній час, тому такі уроки не будуть заважати вашій основній діяльності. Інструкторську «корочку» ви зможете отримати після здачі всіх необхідних іспитів. Видається вона на 5 років. При закінченні цього терміну, потрібно буде проходити перепідготовку, яка триватиме близько двох місяців, її вартість 2000 рублів.

Вам потрібно навчальний автомобіль для цього бізнесу. Не поспішайте переробляти в учбовий автомобіль застарілі жигулі, попит на таке авто буде мінімальним.

За приватні уроки водії готові заплатити хорошу плату (у Москві вартість години водіння на машині з МКП становить від 500 рублів, з автоматичною коробкою – від 1000 рублів), Головне розуміти, що клієнти, найімовірніше, для навчання підберуть автомобіль, який за габаритами буде максимально схожим на той, яким збираються в майбутньому користуватися самі. Буває і так, що учням більш важливий цінової питання або визначений маршрут, при цьому марка їх буде мало цікавити. Ще важливо зауважити, що більшість (близько 85%) віддадуть перевагу автоматичній коробці передач (АКП).

Відповідно, якщо у вас є власний витривалий автомобіль з АКП, у якого невеликий витрата палива і доступні на ринку запчастини, можете сміливо вирушати в автосервіс і встановлювати додаткові педалі.

Для приватних уроків водіння ніяких окремих дозволів з боку ГИБДД брати не потрібно. Однак, з собою завжди возите всі необхідні документи і, кожен раз в учнів, доучиваючихся після автошколи, перевіряйте наявність прав.

Якщо у вас немає власного авто, навчальний автомобіль можна орендувати.

В такому випадку, виплачується вартість оренди і бензину. Але, завданням господаря буде обслуговування автомобіля.

Без аварій при їзді з новачками звичайно не обійдеться. Зазвичай, у таких випадках пошкодження зовсім незначні. Але, в будь-якому випадку відповідальність за матеріальний збиток буде нести інструктор, тобто ви.

З цієї причини подбайте заздалегідь про страховому полісі. В такому бізнесі, навчальні машини страхують дуже небагато страхові компанії. При цьому страховка буде коштувати дорожче на 200-350 доларів.

Прорекламируйте ваші послуги на електронних дошках оголошень і на тематичних форумах. Але ефективніше буде створити свій інтернет-сайт.

Врахуйте, що подібними послугами здебільшого користуються жінки, тому розумним кроком стане розміщення рекламних оголошень в жіночих журналах.

І пам'ятайте, краща реклама — це сама машина. Наклейте знак навчального автомобіля і написи на дверях або задньому склі з вашим контактним номером, ще кращим варіантом стане закріплення на дах автомобіля великої літери «У». Вона має підсвічування і кріпиться з допомогою магніту.

В умовах високої конкуренції бути хорошим водієм недостатньо, вам допоможе володіння талантом педагога і психолога.

Саме ваші клієнти можуть привести нових учнів та зробити якісну рекламу, тому підходите до роботи з максимальною відповідальністю.

Починати навчання краще на автодромах, які знаходяться при автошколах. В'їзд може бути закритий, в такому випадку домовтеся з охоронцем. Далі можна перебиратися на тихі вулички. І вже після цього робіть виїзд на ділянки доріг з пожвавленим рухом.

При професійному підході до справи, ваша завантаженість сягне 5-6 чоловік в день. Так чи інакше, просто фізично ви не зможете вчити більше 8 чоловік в день.

Якщо клієнт не місцевий, додатково ви можете вивчати з ним місто, давати технічні знання і т. п. Це приверне нових клієнтів і зробить додаткову рекламу.