Франшиза «Божевільна наука»

Абсолютно всі люблять все цікаве, красиве, захоплююче, чаруюче і привабливе! А що ж таке зробити, щоб всім було цікаво, та ще й гроші з цього отримувати? А все елементарно і просто! У вас є чудова можливість почати бізнес і придбати франшизу «Божевільна наука». «Божевільна наука» — це не тільки вид бізнесу, це захоплююче пригода в світ науки, яка затягне не тільки дитини, але і дорослого. «Божевільна наука» дасть вам можливість просунутися у сфері бізнесу і стати справжнім підприємцем!

Про франшизу «Божевільна наука»

Ну що можна сказати про таку чудову франшизі? Ну, звичайно ж, те, що це родоначальник дитячих свят в Росії в науковому стилі. Взагалі, «Божевільна наука» — це 3 різних напрямки діяльності. По-перше, це дитячі свята, як ви вже знаєте. По-друге, це семінари про здоровий спосіб життя. По-третє, це чудовий і захоплюючий клуб наукових пригод, а саме інтерактивні майстер-класи. А також, не забудемо сказати, що «Божевільна наука» займається додатковими тридцяти-хвилинними програмами. Розглянемо конкретніше, що в себе включає «Божевільна наука».По-перше, це двадцять чотири сценарії програм для дітей, розраховані на годину. По-друге, це триста чудових дослідів і експериментів! По-третє, це обладнання і витратні матеріали, розраховані на цілих десять місяців активної роботи. Ну і по-четверте, що найважливіше, це індивідуальний підхід до кожного місту або населеному пункту.

Плюси в придбанні франшизи «Божевільна наука»

Потрібно сказати, що франшиза – дуже вигідний бізнес для починаючого підприємця, адже «молоді» бізнесмени не завжди можуть впоратися з важким вантажем навалившоюся відповідальності та рішенням важких, вперше зустрічаються завдань і питань. Тому «Божевільна наука» пропонує наступну допомогу. По-перше, ви отримуєте право на проведення шоу в науковому стилі для дорослих і дітей на території, про яку ви заздалегідь домовтеся з «Божевільною наукою». По-друге, це певний комплекс обладнання та витратних матеріалів, але він буде залежати від того пакету, який ви виберете.По-третє, це не тільки практичне, але і теоретичне навчання протягом одного тижня для двох з проживанням для двох осіб. По-четверте, це неймовірна можливість прослухати курс лекцій з побудови бізнесу «Божевільна наука», ну і плюс до цього, з фінансового планування, просування в рекламі, а також, що важливо, маркетингової стратегії. По-п'яте, вам нададуть підручник і навчальні посібники, які містять опис технології надання послуг.По-шосте, вам будуть надані всі документи для організації процесу з надання послуг (а саме, в електронному вигляді), тобто зразки бланків, договорів, а також організаційні документи для роботи компанії. По-сьоме, у ваше розпорядження перейдуть оригінальні сценарії свят, семінарів, клубу наукових пригод та інші додаткові програми. В-восьмих, ви отримаєте макети готової рекламної продукції, а конкретно, це будуть листівки, буклети, плакати і тому подібні речі.В-дев'ятих, ви отримаєте презентаційний пакет, що включає відгуки клієнтів та партнерів, публікації засобів масової інформації, а також докладний опис програм для просування. По-десяте, вам буде наданий комплект рекламних матеріалів з Вашими реквізитами. По-одинадцяте, ви отримаєте брендову продукцію, а саме папки, ручки, значки і тому подібні матеріали. По-дванадцяте, вам нададуть місце на корпоративному сайті, де ви зможете розмістити ваші координати. Ну і по-тринадцяте, це всебічна підтримка партнерів після покупки франшизи.

Пошук приміщення

Що стосується приміщення, то тут вам знадобиться офіс, де ви, або ваші підлеглі, будете приймати заявки від клієнтів і здійснювати зборку обладнання для кожної з програм. Крім цього, вам потрібен буде автомобіль, який буде здійснювати доставку обладнання до місця проведення заходу, свята чи іншої розважальної програми.

Підбір персоналу

Керувати бізнесом, так, ви можете самостійно, а от здійснювати всю діяльність з надання послуг, на жаль, немає. Для цього вам знадобиться ціла команда енергійних і веселих інструкторів, які будуть проводити всі заходи, заплановані і вам замовлені клієнтами.

Фінансова сторона

Отже, переходимо до фінансів в нашому інтересом справі. Що стосується саме цієї франшизи, «Божевільна наука», початковий внесок буде залежати від чисельності населення вашого міста (населеного пункту). Але от інвестиції мають конкретні числа. Вони становлять від шестисот тисяч рублів до одного мільйона чотириста тисяч рублів. Досить цікаве роялті в цій франшизі. Перші шість місяців ви нічого не платите. Другі шість місяців ви повинні будете виплачувати по десять тисяч щомісяця. А що стосується наступних місяців, щомісячна плата буде становити двадцять тисяч рублів.Ну а про окупність можна сказати, що її терміни наближені до року, частіше буває, що бізнес окупається, не досягаючи цього строку.

Реклама

Що стосується реклами, то тут все просто і звичайно, як і скрізь. Ви можете використовувати як засоби масової інформації, наприклад, телебачення, газети, журнали з різними розділами про розважальних програмах. Але, як і зазвичай, найбільш якісною рекламою є «сарафанне радіо». Якщо дітям на одному святі сподобалося, то батьки, та й самі діти розкажуть своїм знайомим, друзям, про те, які чудові шоу проводить «Божевільна наука». Ну і крім того, ви можете зайнятися розповсюдженням листівок в торгових центрах, де завжди проходить багато людей, зокрема, з дітьми.

Висновки

Таким чином, «Божевільна наука» є чудовою франшизою, яка зможе принести вам дохід у невеликі терміни, при правильній розстановці сил, якісним підбором персоналу і хорошою фантазії щодо поширення свого впливу в представленій ніші послуг. «Божевільна наука» — це бізнес, здатний захопити більшу частину населення, від дітей до дорослих, що допоможе швидкому поширенню та зацікавленості громадян у ваших послугах.