Франшиза кафе-пекарня «Cinnabon»

Чи буває у вас таке, що ви сидите і думаєте: «А чи не почати мені свій власний бізнес?». До чого ці питання? Звичайно, почати! Але у вас відразу починаються переживання з приводу того, як все організувати, де закуповувати обладнання та сировина і тому подібні питання. З покупкою франшизи ви не будете ставити ці питання в порожнечу. Вам допоможуть з будь-якими труднощами і допоможуть у вирішенні будь-яких питань, що стосуються бізнесу. В цьому і є перевага франшизи. Але який саме бізнес почати? А що у нас найбільше споживається? Правильно, продукти! Вибираємо. Наприклад, кафе-пекарня, чим не варіант?А тепер детальніше.

Про франшизу кафе-пекарні «Cinnabon»

«Cinnabon» — це компанія, що має своїх франчайзерів у шістдесяти країнах світу. Розвиток компанії до світового рівня відбулося всього лише через двадцять років. А компанія зародилася у США, у тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ятому році. Але, як ви вже зрозуміли, цей бізнес підкорив і Росію. Перша кафе-пекарня в Росії відкрилася п'ятнадцятого травня дві тисячі десятого року, у Владивостоці. А вже до дві тисячі дванадцятому році можна було нарахувати понад ста кафе-пекарень у сорока містах Росії.

Позитивні сторони франшизи

«Cinnabon» відомий своєю неперевершеною якістю булочок з корицею та іншої різноманітною випічкою і напоями. Булочки з корицею готуються з використанням чистого рослинного маргарину, глазурі на основі вершкового сиру, яка готується за особливим секретним рецептом, ну а також кориці Makara. Все це буде випікатися прямо на вашій кухні з унікальних інгредієнтів, привезених з Америки.

Як ви знаєте, франшиза – це бізнес, де вам допомагають буквально у всьому, це допомога в придбанні обладнання, сировини, допомога в оформленні, рекламі і допомогу у вирішенні інших питань. Загалом-то, це повноцінна підтримка протягом становлення та розвитку вашого бізнесу. Що ж допоможе вам при розвитку бізнесу по відкриттю кафе-пекарні «Cinnabon»? По-перше, це унікальні, чудові рецепти, які завоювали серця тих, кому вдалося спробувати продукцію «Cinnabon». По-друге, це надання американського обладнання, якісного і надійного.По-третє, це допомога в розставленні обладнання та оформленні дизайну вашої майбутньої кафе-пекарні. По-четверте, це професійне навчання ваших менеджерів в Москві. По-п'яте, це тренінг решти персоналу прямо в самій пекарні. По-шосте, це логістична підтримка вашого бізнесу. По-сьоме, це регулярні перевірки якості продукції. В-восьмих, це особистий менеджер з Москви, який буде закріплений за вашою пекарнею. Ну і в-дев'ятих, компанія «Cinnabon» буде постійно вас консультувати з будь-яких питань, що виникають у вас на протязі всього шляху будови і розвитку бізнесу.

Пошук приміщення та відповідні вимоги

Отже, ви вирішили почати бізнес і придбати франшизу «Cinnabon». Для цього вам знадобиться приміщення. При цьому пошук приміщення має відбуватися за кількома параметрами. По-перше, краще всього, якщо приміщення буде знаходитися на першому поверсі торгового чи розважального центру, або ж просто магазин з виходом на вулицю, де присутня велика прохідність людей. Також, це може бути, якщо захочете, просто місце дозвілля. Що стосується площі, то тут ви вибираєте площа від сорока до ста двадцяти квадратних метрів.Ваш вибір буде залежати від того, скільки і якого обладнання ви будете закуповувати для ведення бізнесу. А цей вибір буде впливати вже на розмір ваших доходів. Найкраще буде, якщо прохідність людей буде становити приблизно, а краще, не менше восьмисот чоловік за годину. Але це, звичайно ж, залежить від чисельності населення міста. У приміщенні вам буде необхідно мати водопостачання, а саме гарячу і холодну воду. Електропостачання повинно становити не менше тридцяти п'яти кіловат в годину. Ну і ще одна умова – це присутність повітрообміну.

Реклама

Що стосується реклами, то ту все просто. По-перше, використовуйте всіма улюблені засоби масової інформації. Додайте оголошення в різних газетах, журналах, на каналах телебачення та радіо. При цьому не забувайте вашу спрямованість, а саме, додайте невелику статтю про вашу нову кафе-пекарню в розділах про їжу, розважальних сторінках тощо. Це приверне зацікавлених потенційних клієнтів. По-друге, використовувати рекламу на листівках у великих торгових і розважальних центрах, де велика прохідність людей.Якщо ж ваше кафе знаходиться прямо в це торгово-розважальному центрі, то це ще краще. Люди, які довго ходять по магазинах, рано чи пізно, захочуть перекусити. Тут, так до речі, буде ваше кафе. По-третє, можете використовувати різні акції і нові системи знижок у формі реклами. Це приверне клієнтів, а вони, завдяки «сарафанному радіо» рознесуть інформацію про ваш заклад своїм друзям, колегам та іншим вашим потенційним клієнтам.

Фінансовий оборот

Переходимо до фінансової сторони нашого питання. Початковий внесок повинен становити вісімнадцять тисяч доларів, якщо обрана вами площа становить менше сорока шести квадратних метрів. Якщо ж ви знайшли і придбали площу понад 46 квадратних метрів, то початковий внесок буде двадцять вісім тисяч доларів, так як там буде набагато більше обладнання, завдяки якому ви зможете отримувати великих дохід. Інвестиції ж складають рамки від трьох мільйонів рублів до 6 мільйонів рублів. Не обійдеться справу і без роялті.Щомісячна виплата шести відсотків від валової виручки, і додатково до цього півтора відсотка внесок у рекламний фонд. Ця франшиза буде окупатися приблизно від шести до дванадцяти місяців.

Висновки

Таким чином, ми з вами робимо висновок, що початок такого бізнесу, як відкриття кафе-пекарні при купівлі франшизи компанії «Cinnabon» — відмінне рішення. Що важливо, так це те, що вам допоможуть у вирішенні виникаючих труднощів і відповідять на всі питання, що цікавлять вас. Ну і окупається цей бізнес порівняно недовго, що дає перевагу перед іншими видами бізнесу і ведення підприємницької діяльності.