Заробляємо на прокаті електроінструментів

Кожен з нас хоча б раз стикався з ремонтом або роботами, які вимагають різні інструменти. І тільки в ці моменти починаєш усвідомлювати всю значимість наявності цих інструментів в будинку, а особливо електроінструментів. Але, на жаль, не кожен зможе мати їх у власності.

Ні кому не секрет, що інструменти взагалі дуже дорога розкіш, але це не привід відмовлятися від ремонту. Тому з'явився варіант вирішення цієї проблеми – прокат. А чому б і ні? Ще місце цього бізнесу на ринку порожнє, а попит буде великим.

Насамперед, перед початком реалізації прокату інструментів, вам потрібно подбати про хороше стартовому грошовому капіталі. Після цього приблизно вирішіть для себе, яке саме обладнання буде затребуваним. Вибирайте раціонально, щоб уникнути простою витрати грошей. Популярними електроприладами є: шуруповерти, електричні дрилі, «болгарки», і різних розмірів і потужностей газонокосарки (в сезон). Цього набору інструментів вам цілком вистачить на перший час, тобто для розкручування справи, а потім потрібно буде розширювати асортимент.

З самого початку знайдіть відповідне приміщення з невеликим приміщенням під склад інструментів. Також вам знадобиться комп'ютер та принтер для створення договорів між обома сторонами. У них має бути вся інформація про інструмент, умовах прокату і прейскурант. Припустимо, до вас прийшов чоловік і хоче взяти електродриль на два дні. Ви повинні перед покупцем продемонструвати всі функції, а також показати, що інструмент точно справний без яких-небудь неполадок. Дайте ознайомиться з договором. І якщо все влаштовує, стягує плату з покупця і все.Такої процедури дотримуйтеся при організації прокату інших інструментів.

З часом у вас з'явиться ціла база постійних клієнтів. А це з одного боку буде додатковою рекламою, так зване «сарафанне радіо», а з іншого – надійний фундамент для стабільного доходу. Подбайте про те, щоб про вас дізналося, чим більше людей. Додайте оголошення на сайтах або на шпальтах місцевих газетах. Це хороший і абсолютно новий бізнес, вибравши його, зможете стати монополістом у цій сфері послуг.