Годинник на дотик

Ви часто помічаєте те, що давно звичні речі замінюються іншими винаходами. Приклади можна наводити багато. Адже ми ще зовсім недавно слухали музику на вінілових платівках, трохи пізніше до нас прийшли записи на касетах, далі настав час компакт дисків, але і вони довго не затрималися. На зміну прийшли нові програвачі, а носіями – місткі картки пам'яті. Така ж ситуація сталася з кіно. Адже спочатку були прості касетні плівки, які треба було дуже довго вручну перемотувати і шукати потрібний момент, але на зміну їм прийшли DVD диски.Але в наш час їх вже витісняє Інтернет. Адже посудіть самі, при наявності доступу до мережі, можна дивитися будь-які фільми. А що вже говорити про сучасному мобільному телефоні. Адже це справжня гроза багатьох електроприладів, яким довелося зникнути з ринку. Смартфони можуть не тільки виконувати функції телефонів, але і десятків інших додатків. У наш час все рідше зустрічаються люди, які слухають музику на mp3 плеєрі, знімають цифровою фотокамерою, дивляться відеоролики на відеопрогравачі – все це залишилося в минулому, завдяки сучасному телефону.

Але більше приваблює нас та ситуація, яка відбувається між наручним годинником і телефонами. Здається, в мобільних телефонах все є необхідне для людини: від секундоміра до звичайних годин. Але, тим не менш, хронометри не збираються залишати ринок. Погодьтеся, вижити в такій серйозній конкуренції не так і просто, але розробники постійно вигадують щось новеньке.

До нинішнього часу, годинники вважаються ознакою статусу. Так було і буде завжди. Адже вони можуть всім оточуючим підтвердити успіхи і багатство власника.

У наш час багато молоді підприємці, які самі своїми силами побудували бізнес і знають ціну грошам і часу, не збираються переплачувати за якісь там годинник з додатковими стрілками. Вони згодні платити великі гроші за якісний продукт, а не за гарну штучку в яскравій обгортці. Годинник повинні бути на 100% сучасними, багатофункціональними, і зможуть відпрацювати кожен долар, витрачений на його придбання. І це буде правильним рішенням.

Над цим питанням працюють багато виробників. Приміром, нещодавно світ побачило один винахід годин Bradley. Спочатку вони були створені для незрячих людей, які завжди хотіли мати стильний аксесуар, який допоможе їм завжди знати час. Але, так вже прийнято, що з'явилося в мережі, то стає дуже популярним. Тому можна говорити про те, що вони стануть дуже популярними в широких колах покупців.

Вся фішка нових годин в тому, що ви зможете визначити час тактильно. Тобто, зможете відчути час не дивлячись на циферблат. Цей винахід допоможе в будь-якій ситуації, наприклад: для незрячих людей, адже для них вони і створювалися, стануть в нагоді такий гаджет тим, хто працює чи прибуває великий час у темряві, і безсумнівно вони відмінно підійдуть будь моднику, адже виглядають вони просто незрівнянно.

Зовнішній вигляд цих годин призводить кожного в захват. Циферблат має литий корпус. Замість звичайних цифр по колу, розміщуються зарубки, які й позначають час. Замість стрілочки по жолобку рухається кулька, який відмінно прощупується. Весь механізм, звичайно, точність не обіцяє (приблизно 15-20 хвилин), але все ж дозволить людям орієнтуватися в часі. Це чудовий винахід воно дуже допоможе тим людям, які так потребують допомоги.