Відкриваємо хімчистку килимів

Адже всі пам'ятають ті далекі часи, коли всією сім'єю топталися з віниками по килиму, який лежав на снігу. І це було весело. На сьогоднішній день якось не зовсім весело стає, коли уявиш, що потрібно невідомим способом відчистити килим площею іноді навіть 18кв.м. Не сперечаємося, техніка у нас тепер дуже потужна, різні миючі пилососи та шампуні на будь-який смак для килимів роблять чудеса, але все ідеальної чистоти ви не досягнете. І саме в ці моменти послуга хімчистки килимів прийде вам на допомогу.

В нашій країні цей бізнес ще не дуже щільно зайнятий, порівняно з Європою. Ми не поспішаємо здавати свої килимові покриття в такі клінінгові служби, так як наші сусіди з європейських країн. На жаль, цей бізнес не вимагає потрібної сертифікації. Тому ви можете отримати взамін свій, але вологий і зовсім не чистий килим. Цим і скористаються всі хімчистки такого роду. Тому наша ідея спрямована на відкриття зовсім нової та якісної для хімчистки килимів. Можна розробити бізнес-план двох видів таких служб: чистка килимів вдома і з вивезенням.Щоб міцніше стати на ноги у цьому бізнесі, бажано починати з легкого способу з домашньої чищення.

Щоб відкрити подібного роду хімчистку, особливих зусиль не потрібно прикладати. Що стосується грошових вкладень, то вони підуть лише на закупівлю потрібних коштів та обладнань, це приблизно 10 000 — 15 000 руб. Цього, в принципі, достатньо для того, щоб проводити чистку, але вручну. На початковій стадії розвитку, вам знадобиться хороший екстрактор. Згодом у вас з'явиться можливість придбати якісні і вдосконалені технології. Для реалізації цього бізнесу вам варто лише зареєструвати на себе приватне підприємство.Але не варто зациклюватися на приватних клієнтів, тобто на дому, адже такі покриття бувають не тільки в квартирах. Офіси і великі мегамаркети теж потребують більш ретельного прибирання, ніж проста чергова домашня очищення. У цьому випадку, звичайно ж, краще мати на своє ім'я ТОВ.

Також можна заробляти великі гроші на іншому вигляді очищення – хімчистка із вивезенням. Але тільки для цього вже потрібно мати окремий цех. Перевагою такого цеху буде в тому, що ви зможете брати дуже багато замовлень в день, і коли надійде новий дзвінок, зможете залишити цю всю роботу на свого відповідального оператора, після чого відправиться за викликом.

З самого початку ви будете мати тільки кілька дзвінків в день від 1 до 3, але і це багато значить. Взагалі фахівці рекомендують чистити килими приблизно 2 рази в рік, а в офісах ще частіше – 2 рази на місяць. Чистити килими – це робота, яка ні коли не стане не актуальною. А все інше успіх і прибуток залежать тільки від вас. Адже якщо ви з самого

почала будете посилено прагнути до отримання високого результату, то така хімічна робота у вас буде відбуватися тільки за допомогою якісних екстракторів. І

тільки тоді, слава про вашу хімчистці досягне потрібних висот. І не потрібно буде створювати рекламу бізнесу, так як вдячні клієнти самі все зроблять без вашої участі.