Готель для рослин

Багато людей стикаються з такою проблемою свого життя: на кого залишити свої улюблені кімнатні квіти на час відпустки. Адже їх так шкода, особливо тоді, коли залишаються на цілий місяць будинку або навіть більше. Не тільки тварини потребують постійної уваги хазяїна, але й рослини. Адже є навіть такі вазони, за якими потрібно дуже ретельно доглядати. Тому з'явився новий домашній бізнес міні готелі для рослин.

Деякі вазони можуть з легкістю витримати сезон вимушеної «засухи», звичайно ж, на період відсутності господаря, але для багатьох видів зелених вихованців, це може стати просто згубним. Але що ж робити в тому випадку, якщо людині не кого звернутися з цим проханням? Деякі звертаються з такою пропозицією до близьким родичам, друзям, знайомим. Але і такий варіант не вихід. Адже найчастіше літо – це саме той період, коли всі їдуть куди-небудь відпочивати. У таких випадках дуже складно знайти людину, який відмінно знає про догляд за рослинами.Залишається і такий же ризик, що Ваш помічник просто в круговороті своїх турбот забуде про догляд за зеленими улюбленцями, що може погано позначитися на їхньому стані.

До того ж, є прості квіти, які будуть добре цвісти і при звичайному догляді. А припустимо, у Вас росте дуже рідкісний вид орхідеї, яка вимагає особливої уваги і режиму. У таких випадках, просто обурливо залишати свій скарб на недосвідчених знайомих, які зможуть принести велику шкоду.

Тому, виходячи з вище сказаного, слід зауважити те, що готелі для рослин – це саме те місце, куди зможе кожен господар віддати своє зелене скарб. Це відмінна бізнес — ідея, яка не вимагає великих грошових витрат. Такий тимчасовий притулок для рослин може з легкістю стати дуже затребуваним в будь-якому місті.

В чому полягає власне ідея такого бізнесу?

Завдання бізнесу з надання готельних послуг рослинам полягає в тому, що господар на час поїздки залишає своїх зелених улюбленців в готелі, де на них чекає професійний та індивідуальний підхід. При правильних розрахунках, можна з маленького, не примітного справи, зробити великий процвітаючий бізнес. Так як за статистикою, більше тих людей, які мають домашні квіти, ніж тих, що містять вдома тварин.

До того ж можна зробити послугу «швидкої допомоги» рослин, які потребують лікування та профілактики захворювань. Також можна виїжджати на будинок клієнта та надавати свої послуги та консультації вже на місці. Для деяких клієнтів це може стати справжньою знахідкою. Адже домашні рослини можуть бути різних розмірів: від мініатюрних кактусів, до величезних декоративних дерев, що, звичайно, погіршить транспортування. Також приємно здивує власників зимових садів і оранжерей.

Гарним доповненням до готельних послуг буде і те, що періодично будуть надсилатися фотографії власникам з їх улюбленцями. Також ні одного любителя флори не залишить байдужим те, що можна буде дивитися на свого зеленого улюбленця онлайн, з будь-якої точки Землі. Для цього просто потрібно буде встановити індивідуально веб – камеру. Це дасть можливість з легкістю спостерігати і оцінити якість наданих послуг.

Що стосується оплати послуг, то тут потрібно підходити з розумом. Щоб заманити клієнтів потрібно зробити приємні ціни для будь-якої людини. Бажано враховувати майбутню роботу над рослиною. Наприклад, є такі види, які потрібно просто регулярно підливати, але існують і такі, які вимагають особливої уваги і турботи. Тому перші будуть коштувати набагато дешевше, ніж другі, що відрізняються великими фізичними витратами. Це можна сказати, як готелі для людей: є і прості номери, а є і класу – люкс.

Якщо Вас зацікавила ця ідея, ми допоможемо своїми порадами її реалізувати.

Для цього спочатку потрібно знайти приміщення. Це може бути на першому етапі, не тільки спеціально орендне приміщення, цю ж роль на етапі старту може виконати Ваша квартира, дача, або навіть гараж. У самому кращому випадку це може бути велике просторе приміщення в торговому центрі. Таким чином, готель буде завжди на виду у всіх. За допомогою такого ходу, можна зробити не голосну рекламу, адже всі проходять відвідувачі зможуть по достоїнству оцінити якість наданих послуг.

Великою перевагою також стане професійно обладнані куточки лампами денного світла, де зможуть стояти теплолюбні рослини. Не треба упускати з виду і такі додаткові послуги, як очищення домашніх рослин від шкідників, пересадка, а також полив з добривом. При відкритті власної готелі для рослин, потрібно володіти поруч знань у галузі квітникарства. Адже деякі види потребують особливої уваги і професіоналізму від персоналу, що передбачає більш складну процедуру, ніж простий полив. При підборі співробітників потрібно приділити особливу увагу досвіду та акуратності.Але якщо ж Ви вирішили самі займатися цією справою, Вам варто трохи підучитися, щоб більш професійно надавати свої послуги. На сьогоднішній день багато цікавої інформації можна почерпнути з Інтернету, де є різні книги не тільки про звільнення, але і лікуванні флори.

Що стосується реклами для готелю, то її варто розмістити в Інтернеті, бажано на місцевому порталі. Ще можна створити групу в соціальних мережах, або ще краще вести сайт. Не завадить і реклама в газетах, у великих торгових центрах. Не сумнівайтеся, Ви не залишитеся без великої уваги журналістів, так як це унікальний і хороший бізнес. Також для просування своєї справи можна робити час від часу акції, наприклад: догляд за трьома рослинами за ціною двох, постійним клієнтам знижки, кожен шостий (або можна вибрати інший день) безкоштовно, та інші.

Цю ідею може реалізувати навіть проста домогосподарка або звичайна людина, яка не уявляє своє життя без рослин. Це справа на етапі старту не вимагає великих витрат, тому кожен зможе втілити свою мрію в реальність. Це відмінна ідея для свого першого справи, що допоможе кожному не тільки заробити гроші, але й почерпнути знання про нові види декоративних рослинах.