Складні контейнери

Транспортні контейнери – це тара для перевезення різноманітних товарів. Ними користуються мільйони людей і виробництв у всьому світі. Зазвичай, вони зроблені з металу і мають стандартні параметри. Революцію тут вирішила провести компанія Cargoshell. Вона запропонувала замінити звичайні контейнери на складні, більш зручні і економічні.

Такий контейнер має такий же розмір, як і металевий, але зроблений з алюмінію і скловолокна.

Його головна перевага – трансформованою. Тобто за кілька хвилин цей порожній контейнер можна скласти і упакувати в картонну коробку, а якщо потрібно завантажити товар, то немає нічого простіше, ніж розкласти цю конструкцію. Тут може впоратися з роботою всього одна людина, з допомогою невеликого крана і навантажувача. У складеному стані він займає лише чверть від обсягу стандартного металевого контейнера. Головний плюс – він значно легше (1800 кг проти 2200 кг).

Ще одну величезну перевагу в сфері перевезень — це економія місця. Сталеві контейнери займають однакове місце, як завантажені, так і порожні. Потрібні додаткові витрати за їх стоянку і зміст. А складним потрібно у кілька разів менше місця для зберігання і це, звичайно, зменшує витрати на перевезення самої тари. Згадайте про тисячі порожніх контейнерах, що йдуть в Китай, для того щоб завантажитися товарами для всього світу.

Інші важливі переваги: такі контейнери не іржавіють і не потребують фарбування; володіють хорошими теплоізоляційними властивостями, що важливо для перевезення товарів, чутливих до температурного режиму; пропускають радіосигнали, а отже, їх можна постачати датчиками для відстеження вантажоперевезення. Це забезпечує і їх безпеку, що важливо, якщо цінний вантаж.

Контейнер Cargoshell отримав сертифікат CSC. Компанія також ставить собі в план сертифікацію для використання складного контейнера в якості рефрижератора.

Це хороша бізнес-ідея, проста і дозволяє великим компаніям економити свої гроші на вантажоперевезеннях.