Кого обманюють брокери?

Привіт, геніальні трейдери! Вас обманює брокер? Сьогодні я розповім про свою 4-річної торгівлі, точніше про чесність брокерів, з якими я працював весь цей час! Пост буде дуже цікавим, особливо для тих, хто сумнівається у виборі брокера! Вашим сумнівам прийде кінець!

Кого обманюють брокери?

Моя кар'єра трейдера почалася в 2008 році, звичайним, нічого не віщував травневим днем (все-таки як непередбачувані повороти нашого життя)! Якщо бути влучним - 2 травня 2008 року. Саме в той день моя рука навела білу стрілку на зазивають банер якогось сайту про форекс торгівлі. Обіцяю написати докладна розповідь про той щасливий день, зараз ми будемо говорити про інше! З початку моєї діяльності я працював всього з чотирма брокерами. Скажете не так то й багато? Так, погоджуся. У мене ж не було мети прибуття з усіма компаніями! 🙂

Я не хочу рекламувати ні одну з цих компаній, тому назв не чекайте, але можу сказати, що це одні з найвідоміших форекс брокерів, кількість клієнтів яких обчислюється десятками тисяч. З брокерами, у яких 1000-2000 клієнтів (а то і менше) я не працював і зв'язуватися не хочу, в цьому випадку ризики набагато вище.

Багато трейдерів щиро впевнені, що їх брокери обманюють! Забирають останні гроші і не віддають прибуток! Жах! Про це часто пишуть на форумах в формі несамовитих скарг і серцевих історій, але занадто вразливих я змушений засмутити, так як зі мною не сталося жодного випадку шахрайства! Мене не обманюють брокери (ДЦ)! Може я такий єдиний або все ще попереду?

Так звідки ж беруться всі ці сумні історії? Відповідь банально проста. Трейдери просто не розбираються в торгових умовах! Згадайте день, коли ви відкривали рахунок для торгівлі у вашого брокера! Згадали? Хто-небудь прочитав регламент? 🙂 Його взагалі ніхто не відкриває, а там написано багато цікавої і корисної інформації! Наприклад, те, що графіки малюються за цінами продажу (Bid), а ордер на покупку відкривається по чуть завищеними цінами (називаються вони Ask). Тому при досягненні графіком рівня ордера, останній не завжди відкриється. Потрібно щоб ціна пройшла трохи далі. Новачки не знають таких дрібниць, а шкода ....

Ще один приклад. Деякі ДЦ не дозволяють певні види торгівлі, в більшості випадків скальпинг. Це вказується в регламентуючих документах. Для трейдерів стає сюрпризом, що він не може вивести прибуток і т.д., хоча він сам не виявив уважності і нарікати може тільки на себе. Але зазвичай він створює топік на форумі з назвою: «мій брокер ошукав мене». Ще раз - читайте документи !!! Уважно читайте документи!

Кухні не виводять ваші угоди на біржу. Це так. Більшість поширених брокерів є кухнями. І що? Більшість трейдерів торгують на 100 $, кому вони потрібні на біржі? !!! Якщо у вас 1 000 000 000 $, то ви на біржу хоч самі заходите! Але чого ви хочете з 50 $? Можна нормально торгувати і з кухнею маючи кілька тисяч доларів. Я торгую в основному середньостроково, і мені не потрібна надзвукова швидкість виконання заявок, тому мені взагалі по барабану виведуть мою угоду на міжбанківський ринок чи ні. На мою торгівлю це не робить істотного впливу (до речі, я трошки розповів про свою торгівлю в статті: «6 методів технічного аналізу ринку, які я спробував!» ).

Взагалі, якщо брокер успішний, якщо він має постійний приплив клієнтів, то він добре заробляє на комісії, продажу реклами, навчальних курсів і т.д. Це мільйони доларів! Навіщо йому псувати свою репутацію (при наявній такої) заради кількох доларів? Уявімо, що брокер краде гроші, зливає рахунки і просто живе у вашому гаманці! Хто буде торгувати з таким брокером? Невже люди не дізнаються про такі порушення? Звичайно, дізнаються! І приплив клієнтів різко припинитися, знизяться обороти торгівлі, тим самим знизивши прибуток з комісій і продажу реклами - це невигідно брокеру! Навіщо він буде топити сам себе?

Успішний брокер обманювати не буде!

Якщо подивитися на це питання з іншого боку, то є всі умови для того, щоб брокер обманював трейдерів! Ця сторона законодавча. Для форекс брокерів практично немає регулюючих органів, тобто вони можуть робити все, що їх душі завгодно! І державі до цього немає ніякого діла, на жаль це так ... Є організації типу КРОУФР або РАУФР, але це організації, які засновані брокерами. Просто об'єдналися кілька брокерських компаній, придумали назву і розкрутили самі себе, ніякої регулюючої функції такі організації не мають.

Картина виходить не дуже радісна, але так як моє серце б'ється у вітчизняному організмі, то воно не втрачає надії на зміни в кращу сторону і не втомлюється працювати, не звертаючи уваги на такі дрібниці! 😀 І чесно сказати - працювати можна, але з деяким побоюванням.

Що робити, якщо мене обманює брокер?

Якщо вам здається, що брокер обманює, то зверніться в підтримку або напишіть претензію! Чи не зустрічав таких компаній, де немає такої можливості. Буває, відбуваються збої і т.п., в таких випадках брокер все виправить і поверне що годиться. У мене була така ситуація.

При виборі брокера подивіться рейтинги і почитайте відгуки (тільки на декількох сайтах, причому серйозних, так як чорний піар лютує на просторах інтернету 🙂 ). Так само зверніть увагу на кількість клієнтів і наявність ліцензій, якщо компанія веде діяльність в інших країнах (NFA, FSA і ін.).

І найважливіша порада - працюйте з декількома компаніями! Навіть якщо один брокер обдурить, то це не стане для вас крахом усіх надій!

Якщо брокер нечесний - міняйте, щоб потім не шкодувати!

Це були мої думки і спостереження щодо брокерських обманів! Два дня писав цей пост, щиро сподіваюся, що він хоч комусь допоможе! 🙂 Щоб не пропустити наступні пости, запрошую вас підписатися на оновлення в формі нижче, так ви дізнаєтеся всю корисну інформацію!

З вами був приватний трейдер, бажаю вам успіхів у всьому! Бувай!