Як я став трейдером? Чесна історія!

Привіт, дорогі читачі! Поділюся з вами шматочком мого життя, дуже важливим шматочком! 

Подумки перенесусь в ті далекі часи, коли я вчився ходити і намагався сам надягати колготки... щось не так... По-моєму перестаралася машина часу, і закинула трохи далі бажаного . З другої спроби перенесусь 2008 рік! Яке гарне було час, приблизно таке ж, як зараз! Пам'ятаю танучий сніг під деревами у дворі, який тримається з останніх сил, але неминуче програє по-весняному теплого сонця! Чудова погодка! Асфальт вже сухий, армійські берци ступають по ньому чітким кроком, якого не буває у цивільних. Причому тут армійські берци? Справа в тому, що 2 квітня 2008 року з моєї душі впала тяжкість громадянського обов'язку перед Батьківщиною, і в той день, я, зовсім вільний і з чистою совістю, повертався додому з давно небаченою, але анітрохи не змінився вулицями.

Як я став трейдером? Чесна історія!

Стан відмінний, радість переповнювала мою душу! Після невеликого відпочинку, починаєш замислюватися про подальше життя, про дорогу, яку потрібно вибрати. До цього теж думаєш, але не так, в такі моменти ще розумієш, що діяти треба саме зараз і від того що зробиш, залежить дуже багато чого! З'явилося величезне бажання реалізуватися! З'явилося божевільне прагнення чогось досягти! З'явилися безмежні сили для роботи (хоча, в армії вони весь час мене покидали )! Ідей купа! Потрібно підготуватися для навчання в інституті, потрібно їхати на роботу: тоді я хотів попрацювати літо вахтовим будівельником (так, саме там народжуються майбутні спекулянти)! Але як стати трейдером я тоді й не думав!
Після першої вахти з'явилися деякі гроші, які я витратив на свій комп'ютер, що став непрацездатним за час моєї відсутності! Невідомо з яких причин, і при яких обставинах . Два тижні – робота, два тижні – відпочинок. Велика частина мого щомісячного відпуску витрачалася на інтернет і все подібне. Слова «форекс», «біржова торгівля», «спред» і «своп» не турбували моєї свідомості, вони були мені незнайомі і зовсім байдужі. Але все перевернулося в одну мить, точніше в один клік! Клік, який раз і назавжди змінила мене і моє життя! Клік, який не дав стати цінним (або хоча б подаючим надії) співробітником ульяновського підприємства, який позбавив мене стабільної заробітної плати та соц. пакета! Несправедливість? НІ! Я дуже вдячний нагоди.Адже той клік подарував мені можливість працювати в одній з найбільш цікавих областей; він дав мені можливість дізнатися і зрозуміти такі речі, які на державній роботі не впізнати; він подарував мені вибір, вибір свого життя, він дав мені можливість робити те що я хочу, а не те, що нав'язує мені товариство! Випадок, може бути подарував свободу!

Як я став трейдером?

Клік був по рекламному банеру, який обіцяв надзвичайний дохід (зізнаюся, що саме з меркантильних інтересів і цікавості я звернув увагу на рекламу). Реклама була якого брокера, точно вже не пам'ятаю. Ось так і відбулося моє знайомство з біржовою торгівлею, банально, чи не правда? Скільки ще людей переходять за таким банерів на форекс сайти? Дуже багато! Сталося це 2 травня, рівно через місяць мого повернення з ВС РФ. Назавжди запам'ятав цей день!
І понеслося! Перший час двигуном моєї діяльності був азарт! Ця згубна емоція, яку не допускають всі професійні трейдери, штовхала мене вперед. Ще б! Адже кожна реклама підносить біржову торгівлю як легкі гроші, як гру, вклав гроші – отримав ще більше! І жоден новачок не може усвідомити, що для серйозного заробітку потрібно багато працювати, орати як проклятий (незважаючи на це вираз, я насправді не бачив, як вони орють  )! Не знав цього і я! Бажання заробити – хоч відбавляй! А тут така класна річ! Як я раніше не чув про таке диво? Роби гроші з грошей! В голові миготіли квартири, машини, і все це через пару місяців не курній праці! Та чого вже там, через пару тижнів!  Як ви зрозуміли, здоровий глузд мене покинув, а мозок забув, як відновити адекватність.
Як вже казав, на той момент я не знав нічого! Про біржових термінах ніколи не чув, більш того ніколи не зустрічався з біржовою торгівлею! У мене не було вдома каналу РБК, а в новинах ще не передавали курси валют і зміни індексів (саме в той час, ця ситуація почала змінюватися, криза, яка вибухнула в 2008 році вніс зміни в наше повсякденне життя, і тепер фінансовий блок новин став нормою)! Я не знав, що існує валютна біржа, ф'ючерсна та ін. Я не знав нічого!!! До речі, якщо ви теж нічого не знаєте, то почніть з цих статей: «Що таке форекс?»,«Що таке біржова торгівля? Це повинен знати кожен!». Але це мене анітрохи не лякало, адже якщо вірити брокеру (а моє юнацьке серце не могло навіть уявити зворотного  ), може заробити кожен школяр, причому легко і просто! У той час гроші мали досить істотне значення для мене, просто тому, що їх не було! Тому, що їх хоче заробити кожна молода людина, коли починає самостійне життя. Зараз погляди зовсім інші, думаю, що краще займатися тим, що подобається, отримувати задоволення від роботи, стає професіоналом у своїй галузі, у цьому випадку гроші прийдуть самі собою. Але тоді мені хотілося грошей, і я шукав варіанти їх отримання. Негарно? Зате, правда!
Брокер взагалі вгадував всі мої бажання, якщо мене цікавила якась інформація, то вона дивом виникала на сайті перед очима!  Торгівлю можна було почати з 10$, всього 300 рублів, це ж не гроші! Похід в магазин, термінал самообслуговування, і 10$ так бажано відображаються на екрані в моєму гаманці WebMoney! Все просто! Звичайно, ні про які стратегії я і думати не думав, тим більше про маніменеджменте і психології. Вже набагато пізніше я вивчав різні техніки, про них я розповів у статті «6 методів технічного аналізу ринку, які я спробував!». Я не знав, скільки потрібно купити і чого купувати (а може продавати?), я не знав, що є комісія за операцію. . . Я навіть не прочитав якої-небудь теми на форумі або статті для новачків. Немає. Я просто скачав термінал і поклав на рахунок 10$. Ось так нерозважливо. Пишу зараз, і трохи шкодую, що не зробив як то розумніший... Шкода, що не прочитав книги, не подивився умови торгівлі і не подумав про розмір позиції. Але, що зроблено, того не переробиш! Я купив EUR/USD мінімальним лотом, тільки на нього і вистачило мого першого депозиту! І в перший раз мені пощастило! Євро на моїх очах, при шаленому виділення ендорфінів, виріс на 100 пунктів! І 10$ як за помахом чарівної палички перетворилися в 20$! Квартири в моїй голові помінялися місцями з віллами, а машини з яхтами!  Купував навмання, не думаючи про причини покупки!
Після такого успіху мені сподобалася USD/JPY! Тепер у мене є 20$, ще трохи і я мільйонер!  Запалений мозок відмовляється засинати, відпочинок йому взагалі перестав бути потрібним! Мріяння охопили всі свідомі можливості. І в ніч, коли я мусив відпочивати, я відкриваю вторю угоду, вже в два рази більше, ніж попередня (управління капіталом злегка кульгало  )! Мозок все-таки згадав, що знаходиться в людському організмі і твердо зібрався відпочити! Як приємно було засинати з думками про завтрашній день, який принесе ще 20$, а то й більше! Але на наступний ранок, моїм надіям не судилося збутися! Настрій панічно прагнуло до мінімуму і ще нижче. Я забув про сніданок. Який сніданок, коли за ніч угода пішла в мінус 10$? Сил щось зробити корисне не з'явилося за весь день. Закрити операцію я не зміг, навіть не розглядав такий варіант, адже втратити 10$ було неприпустимо для мене. . . Я весь день не відходив від екрану комп'ютера, просто чекав, і сподівався на щасливе закінчення цієї угоди, хотів врятувати хоча б 20 $, головне не втратити! Машини і яхти в моїй голові почали поступово розмиватися.День був суцільним емоційним ударом і закінчився тим, що я втратив весь депозит.

Ось як я став трейдером.

Я програв перші 10$ (не раз втрачав гроші, перш ніж навчився їх заробляти). Саме програв, а не втратив. Але найважливіше, що я зробив – поклав ще! Я не опустив руки і не закінчив з торгівлею, я пробував торгувати, я почав вивчати стратегії, читати книги, статті і форуми. Я дуже сильно захотів навчитися торгувати, і ця втрата стала для мене викликом, який був прийнятий! Того ж хочу побажати новачкам – не опускайте руки! Прагнете знайти інформацію, змінити себе і навчитися заробляти! За статистикою 997 чоловік з 1000 вперше прийшли в трейдинг втрачають перший депозит.Сумна статистика. Але хтось із них, навіть втративши гроші, пробує ще! І домагається результату!
Всім, хто прочитав мою розповідь до кінця, я бажаю пробувати ще, а не здаватися після невдач!
Впевнений, що мій досвід комусь буде цікавий і корисний, обіцяю і надалі розповідати про своє трейдерському шляху!
Якщо вам сподобалася стаття «як я став трейдером?», підпишіться у формі нижче на оновлення поштою, тоді ви не пропустите наступні цікаві статті. Всім дякую за увагу, поки!