Як встановити радник в MT4? 6 простих кроків на реальному прикладі!

Вітаю вас, майбутні лідери рейтингів ПАММ-рахунків! 🙂 Зараз я покажу на реальному прикладі як встановити радник і налаштувати його для роботи! Цю статтю зроблю у вигляді покрокової інструкції, щоб можна було по порядку виконувати рекомендації без помилок і непотрібної плутанини.

Як встановити радник в MT4? 6 простих кроків на реальному прикладі!

Для прикладу візьму всім відомий радник Ілан, тест якого я проводив і розповідав про нього на блозі. Чим він закінчився, ви можете дізнатися, прочитавши статтю: «Незалежний тест радника Ілан 2.0! Результати, яких ніхто не очікував!». Зараз я не буду торкатися прибутковості або збитковості цього радника, зосереджу свою увагу на технічних моментах його установки.

Встановлювати буду на звичайний демо рахунок, про який розповів тут: Що таке демо рахунок?. Ніякої різниці для установки радника між демо і реальним рахунком немає, якщо таке не вказано самим брокером.

Як встановити радник в МТ4?

1. Скачую радник, який хочу встановити, в будь-яку папку. В моєму випадку радник Ілан 2.0. В завантаженнях у мене з'являється ось такий архів:

як встановити радник
Відкриваю архів і витягаю його вміст. З'являється красива татко з відповідною назвою:

як встановити радника в МТ4

У цій папці один єдиний файл – Ilan2.0 з розширенням .mql (або .ex4). Він нам і потрібен, це і є радник.

2. Далі копіюю файл радника. Доведеться згадати в якій директорії встановлений ваш термінал МТ4. Я нічого не міняв при установці, тому він знаходиться тут :C:\Program Files\MetaTrader4 . Сміливо йдемо туди, заходимо в папку «experts» і вставляємо скопійований файл.

3. В комплекті з радником є ось цей файл:

як встановити радник

з розширенням .set. Це файл налаштувань, який потрібно скопіювати і помістити за адресою:C:\Program Files\MetaTrader 4\experts\presets. Якщо у вашому випадку присутній файл з розширенням .dll, то помістіть його в папку «libraries» за адресоюC:\Program Files\MetaTrader 4\experts\libraries. Індикатори копіюємо вC:\Program Files\MetaTrader
4\experts\indicators. Отже, з попередньою частиною розібралися, радник розархівованим, і переміщений в термінал. Тепер переходимо до самого вкусненькому!:-)

4. Запускаю торговий термінал (якщо він відкритий, то перезавантажте). У верхній частині натискаю на значок навігатора:

як встановити радник
У вікні тисну на плюсик навпроти пункту «Радники». Випадає список радників, серед яких тільки що скопійований Ілан:

як встановити радник

5. Відкриваю графік на якому хочу застосовувати радник, наприклад EUR/USD. Вибираю таймфрейм для роботи. Тепер з навігатора перетягую радник лівою кнопкою миші прямо на графік EUR/USD. Вилітає наступне вікно, в якому потрібно встановити галочки так, як показано на малюнку:

як встановити радник

на другій вкладці цього вікна можна змінити параметри радника, якщо, звичайно, їх потрібно міняти.

на другій вкладці цього вікна можна змінити параметри радника, якщо, звичайно, їх потрібно міняти

При наявності файлу налаштувань натискаєте кнопку «Завантажити», вибираєте ваш .set-файл і параметри змінюються автоматично. Натискаю «Ок».

6. За замовчуванням торгівля радниками відключена, щоб це виправити натискаю на кнопку «Радники» у верхній частині терміналу:

як встановити радник МТ4

і її колір змінюється з червоного на зелений. Тепер все відмінно! У верхньому правому куті можна подивитися працює експерт, якщо там такий усміхнений смайлик, то він вже косить для вас капусту.:-)

як встановити радник

От і все, сподіваюся, розібралися, як встановити радник!:-)
Звіт про діях радника і про його роботу можна подивитися в терміналі натиснувши на вкладку «Експерти» або «Журнал», там фіксуються всі зміни:

як встановити радник
Радники – це звичайно добре, але я вважаю, що необхідно мати досвід ручної торгівлі, він дуже допомагає правильно ставиться до автоматизованої торгівлі. Адже жодна людина не зможе покласти гроші на рахунок, включити радник і ніколи більше не заглядати в термінал. 🙂 Багато як встановлюють радники, так і вимикають коли цього робити не потрібно. Буває, що часто змінюють і пробують дуже велика кількість експертів, не даючи попрацювати адекватний термін (наприклад, радник Калінінград за один місяць нічого не покаже, зате починаючи від півроку і далі почне приносити стабільний прибуток). Всі ці та інші недоречні дії призводять до втрат і відображаються на вашому рахунку. Уникнути цього допоможе досвід ручної торгівлі, коли вона розуміється зсередини. Може бути, я розчарую читачів, але якщо ви вчора вперше почули словосполучення «біржова торгівля», а сьогодні хочете встановити радник і стати мільйонером, то не марнуйте час, краще займіться іншим бізнесом! Це дуже важка робота, і для досягнення результату необхідно витратити дуже багато сил!Але головне, що результат досяжний!:-)
Не буду більше муляти вам очі цим текстом і набридати своїми повчаннями! 🙂 Наостанок запрошую підписатися на оновлення блогу поштою у формі нижче (або приєднатися до соц. мережах), так ви нічого не пропустите, дуже зручно! Бажаю вам поліпшити карму! 🙂 До побачення!