Як знайти інвестора для форекс

Перша спроба знайти інвестора форекс. Повернення з небес на землю ....

Всім привіт, шановні читачі! В ефірі «Like-to-trade.ru» ! Ще не настав кінець світу, поділюся з вами особистим досвідом, розповім про першу спробу знайти інвестора форекс. Дізнайтеся, чим закінчилися пошуки інвестора!

У цій статті я не буду пояснювати як торгувати, не впізнаєте ви і секретів форекс , Тут не буде якихось інструкцій щоб допомогти в невідомому питанні. Але, на перший погляд у звичайній статті, я поділюся своїм досвідом, який дуже важливий! Я впевнений, що такі посади допоможуть виробити правильне ставлення до трейдингу, психологічний настрой. Тому не пропускайте, друзі! До речі, стаття «Як я став трейдером? Чесна історія. » буде дуже корисна в цьому плані.

Торгівлею я займався вже понад рік, витрачав на це дуже багато сил, весь вільний час і бажання. Можна сказати, що на той момент, біржова торгівля стала для мене найважливішим в житті. Це враження посилювалося тим, що почали з'являтися перші результати (злегка перебільшую, але втрачати гроші я насправді перестав приблизно в той час 🙂 , Так, саме після року, не раніше). Депозит був невеликий, жити на прибуток від трейдингу явно не виходило, тому пошук інвестицій був логічним виходом для мене.

Крім фінансових труднощів (якщо говорити прямо: відсутність грошей 🙂 ), Знайти інвестора на форексі мене штовхало проста цікавість. Мій довірливий недосвідчений торговельний мозок частенько зависав на тематичних форумах! Тоді він ще не усвідомлював всю марність останніх і з чуйністю президента, що піклується про народ, вникав в кожне повідомлення популярних майданчиків! 😀 Пройти повз заяв про надання інвестицій або про пропозицію послуг керуючого було неможливо! Чому б не збільшити дохід за рахунок інвесторських коштів? При цьому практично нічим не ризикуючи! Мимоволі пригадується казка «Буратіно», коли головний герой потрапив в країну дурнів. 🙂 Пропозиції про співпрацю на форумах для починаючого трейдера виглядають серйозно, я не був винятком. Кожен збирач стейтменті, який видавав себе за інвестора, в моїй свідомості представлявся таким собі ділком, кожен день дає кошти для торгівлі та отримують ще більше, що дозволяє жити на далекому острові і попивати шампанське! Кожен робітник, у вільний час цікавиться торгівлею, і хто хоче інвестувати 100-200 $ мені здавався цілком адекватним!

Вже набагато пізніше, років через 2, я зміг поставити себе на місце інвестора, що бажає вкласти 50-100 тисяч доларів. Я б точно не став писати оголошення на форумах, де переписуються новачки (впевнений, що професіонали цим не займаються). Маючи такі кошти, можна взагалі вкладати в хедж-фонди і позбудеться від законодавчої плутанини при індивідуальному довірчому управлінні. Якщо подивитися адекватно, то потрібно постаратися дуже зацікавити інвестора, щоб він ризикнув і вклав гроші в одного трейдера. Тепер перейдемо від міркувань про інвесторів безпосередньо до теми статті ...

Перша спроба знайти інвестора форекс!

Окрилений першими ще не програшна результатами, відчуваючи впевненість у своїй торгівлі і щиро вірячи в її прибутковість (як я був наївний 🙂 ), Я вирішив залучати інвесторів! Звичайно за допомогою форуму мого брокера, так як інших варіантів я і не знав.

До речі, на той момент було кілька віртуальне ставлення до можливих інвестицій. Інвестор дає рахунок для управління трейдеру, трейдер нічим не ризикує, але може непогано заробити. Як я на собі дізнався, зовсім інше ставлення при фізичному контакті! Інвестор може зателефонувати, запитати якісь незрозумілі речі, з'являється почуття реальності, реальності заробітку і загального ставлення до трейдингу (знаю, що на початку біржової діяльності важко усвідомити всю серйозність того, що відбувається).

Торгував я тоді позиційно (до речі, кому цікаво як я взагалі пробував торгувати почитайте статтю: «6 методів технічного аналізу ринку, які я спробував!» ), Було дуже мало угод, але вони тривали дуже довго, з пересиджування не має нічого спільного, стопи були і збиткові угоди закривалися швидко, а ось прибуткові угоди ставали ще прибутковіше. У мене був супер стейт! За півроку торгівлі, яким хотів похвалитися і заманити інвесторів, я зробив 6 угод! Навіть зараз пишу і посміхаюся! 🙂 При довгостроковій торгівлі, як мені тоді здавалося, цього цілком достатньо, щоб довести свою професійність. Так само добре пам'ятаю, що 4 угоди з 6 були збиткові! Є ж системи з великою кількістю збиткових угод, проте приносять прибуток. Ось і я користуюся такою, обставина, що вибірка складалася з 6 угод, мене аніскільки не бентежило! 🙂 2 прибуткові угоди робили результат: за півроку + 50%. Результат непоганий, але депозит всього 150 $.

Ось цей чудо-стейтмент я і виклав на форумі в відповідному розділі з промовистою назвою: «співпраця з професійним трейдером». Ви б знали, що там почалося! Мені здається, у постійних відвідувачів очі прилипли до екранів від несподіванки! 😀 Тема отримала бурхливе обговорення! Тільки ледачий не написав коментар! Звичайно, вони були не дуже то позитивні, але кількість рад та спільне бажання допомогти мене порадувало! 🙂 Навіть хотіли пожартувати наді мною, розігруючи інвестора! Зараз я можу все це описати з жартами і гарним настроєм, але тоді мені було просто прикро! Прикро, що мою торгівлю не сприймають всерйоз, я ж дуже вірив в неї! Цей урок я надовго запам'ятав, і після став по-іншому ставиться до своєї професії. Все-таки знайшов позитивні моменти і тут.

Якщо говорити про результати моєї спроби знайти інвестора форекс, то грошей мені ніхто не надав.

Та й як інакше? Клоунада якась була! Я взагалі не став би розглядати торгівлю менш року в якості об'єкта для інвестицій! Але той випадок повернув мене з небес на землю, і я зрозумів як знайти інвестора на форексі. Потрібно наполегливо і довго працювати, торгувати, причому з можливістю публічного доведення прибутковості торгівлі. В цьому випадку, інвестори самі вас знайдуть! Головне, покажіть, що ви дійсно заробляє трейдер, а не тільки що придумав нову систему! І ще один момент: знайти інвестора в реальності набагато простіше, ніж в віртуальності. Якщо, звичайно, мати позитивний досвід в трейдингу.

На цьому все, чекайте наступні статті, вони неодмінно будуть цікавими! Щоб не пропустити їх підпишіться на оновлення поштою у формі нижче або додавайтеся в соціальних сервісах, це дуже зручно! З вами був приватний трейдер, бажаю гарного настрою!