Чому можливі помилки на форекс

5 причин марності навчання торгівлі на форекс (і інших ринках)!

Привіт, трейдери і бажаючі ними стати! Сьогодні поговоримо про навчання торгівлі на форекс, тема дуже важлива, пост буде жорсткий, зате ви дізнаєтеся чи є сенс навчатися і як? Не будемо тягнути гуму - приступимо!

Чому можливі помилки на форекс

В даний час є купа можливостей навчитися роботі на валютному ринку! Це брокери, які таким способом навчають своїх клієнтів і залучають нових, є спеціальні школи в які можна записатися, є онлайн-навчання через інтернет (вам навіть з дому не доведеться виходити!) І безліч курсів! Звичайно, жодна так звана «школа» або «біржовий університет» не видадуть вам диплома державного зразка, це просто назва. Якщо і видадуть якийсь папірець про проходження навчання торгівлі на форекс, то можете сміливо її викинути, так як на неї ніхто дивитися не стане, тільки посміються! 🙂 Так, така реальність, навчання (чого б то не було) зараз дуже прибутковий бізнес, за який споживач готовий викласти свої гроші! Все б нічого, але навчання торгівлі на форекс в більшості випадків не дає ніяких плюсів в роботі. Ось така сумна картина, зараз розберемося чому!

5 причин, за якими навчання торгівлі на форекс не ефективно:

1. Думаю, найголовніша причина - бажання людини! Якщо хтось захоче стати трейдером ( читайте , Як це зробити) - він ним стане, якщо хтось захоче навчитися заробляти - він навчиться! Навчання це непогано, але не головне. Головне - це сама людина, його бажання навчитися, час, який він готовий витрачати на це! Є бажання - буде результат, якого він доб'ється усіма правдами і неправдами, докладе всіх зусиль для цього! Чи всі люди на курсах саме такі? Ні, я спілкувався з багатьма, які проходили різне навчання. Хтось говорив, що не повірив і кинув займатися, хтось говорив, що його обдурили і на курсах розповідали зовсім інше, ніж є насправді, хтось звинувачував ще кого-то і знаходив інші виправдання! Все це нісенітниця !!! Нісенітниця !!! Нісенітниця !!!

 

Всі причини потрібно шукати в собі! Тільки від тебе залежить, чи зможеш навчитися торгувати , Або будеш шукати виправдання своїм невдачам! Ніхто з моїх знайомих не пробував вдруге, ніхто не займався трейдингом більше підлозі року. Значить, цього мало! Хочете навчитися - працюйте до того моменту поки не навчитеся! Не шукайте виправдань, а працюйте!

2. Багато хто знає, що заробляють лише 5% трейдерів, інші втрачають гроші. Якщо врахувати, що багато заробляють трейдери працюють в інвестиційних компаніях, фондах та ін. Організаціях, то на частку приватних трейдерів цей відсоток ще менше! Така статистика існує з самого початку біржової торгівлі. Навчання трейдингу в Росії з'явилося вже в 90-і роки. Якби воно було ефективним, і десятки трейдерів щомісяця вчилися б заробляти, то статистику довелося б виправляти. Тільки от не виправляється вона що то, може результати приховують? Ні, справа в тому, що школи і курси не перетворюють звичайних людей в заробляють трейдерів. Зайдіть на сайт будь-якої навчальної компанії, пошукайте там список і досягнення трейдерів, яких вони навчили! Знайшли? Не знайшли! Може бути і є пара прикладів, але це ніщо в порівнянні з тисячами людей пройшли навчання! Може компанії такі скромні, що ні хваляться своїми результатами?

3. Що можуть дати курси? Знання. Думаю, ніхто сперечатися зі мною не буде. Чи достатньо їх для успішної роботи? На жаль немає! Це ще одна причина! У біржовій торгівлі психологія і правильне ставлення до своєї професії мають виняткове значення, багато заробляють трейдери говорять, що психологія це головне чому варто навчитися трейдеру для досягнення успіху! Ви можете прочитати висловлювання знаменитих трейдерів в інтерв'ю або в книгах. Чи може виробити навчання правильне ставлення до торгівлі? Чи може сформувати психологію успішного трейдера? Ні!

 

Як можуть 3-х місячні курси, на яких лекції слухають, виробити риси характеру і менталітету, які вимальовуються роками? Та ніяк!

4. Я вже говорив про моїх знайомих, згадаю ще раз. Ніхто з них не став вчитися далі. Думаєте, пройшли курси і ви геніальний спекулянт? Так не буває! Потрібно ще багато чому вчитися, у більшості ж виникає небажання розвиватися далі. Потрібно це небажання відразу припиняти! Трейдинг - це серйозна професія, якій вчаться роками! Після всіх шкіл і інститутів необхідно вчитися далі, щоб навчитися заробляти. Більш того, кожен заробляє трейдер постійно чогось вчитися! Прогрес не стоїть на місці, знання застарівають, умови змінюються і потрібно йти в ногу з часом, володіти актуальною інформацією. Так що, поки у вас немає пари мільярдів доларів під подушкою - вчіться, шукайте можливості їх заробити!

5. Мабуть, саме банальне те, що нічого нового на курсах ви не впізнаєте! Там немає ніяких секретних знань і ніхто не буде вам розповідати супер прибуткових систем. Ні, ви почуєте те, що є у вільному доступі в інтернеті, то, що можна знайти в книгах. Ви готові платити за читання книжки викладачем і її розбір в «групі однодумців»? Справа ваша. Я не можу знати про всіх навчальних програмах, але в знайомих мені і найбільш популярних цінних, невідомих знань просто немає. Ось такі пироги!

На мій погляд, про ці причини неефективності навчання біржової торгівлі варто задуматися і зробити відповідні висновки.

Було б не справедливо, навіть якось безглуздо вчитися в університеті 5 років, щоб стати інженером або програмістом, і 3 місяці щоб навчитися заробляти трейдингом! Смішно! 🙂

 

Якщо ви зовсім нічого не знаєте, то навчання може допомогти в отриманні початкових знань для подальшого шляху. Вам допоможуть так же і мої статті: «Що таке форекс?» , «Що таке біржова торгівля? Це повинен знати кожен! » і найважливіше: «Початківцям» . Але це тільки початок шляху, і ніхто за вас пройти його не зможе! Кожен досвідчений трейдер коли починав, коли то нічого не знав про торгівлю. Значить, пройти цей шлях цілком реально!

Ідеальним, на мій погляд, є індивідуальне навчання у досвідченого трейдера, який торгує як мінімум 5-7 років. Якщо він готовий розповісти всі тонкощі психології, всі свої системи і напрацювання за довгі роки. Є тільки одна проблема, - який сенс йому від цього? Якщо він ваш кращий друг - вам невимовно пощастило! А іншим - розраховуйте на себе і у вас все вийде! 🙂

Не ображайтеся, якщо десь жорстко написав, промивка мізків іноді не завадить!

Пост підійшов до кінця, написав все що хотів і постарався розібратися в причинах неефективності навчання торгівлі на форекс (і ін. Ринках). Щоб не пропустити нові цікаві статті підпишіться на оновлення в формі нижче і додавайтеся в соц. мережах! Бажаю вам тільки корисної інформації, пока!