Як навчитися торгувати на форекс? Палю тему.

Всім привіт, шановні читачі! Сьогодні я поділюся з вами маленьким секретом , Який підкаже, як навчитися торгувати на форекс! Відразу обмовлюся, що ви не знайдете тут супер радників або секретних методик на основі режиму харчування акваріумних рибок! 🙂 На таку погань ми не будемо звертати уваги! Пост буде корисний насамперед тим людям, які не сподіваються знайти легкий спосіб заробітку, а готові до серйозної роботи і бажають САМІ навчитися торгувати! Якщо ви продовжуєте читати статтю, то скоро дізнаєтеся фішку, яка в рази прискорить навчання!

Як навчитися торгувати на форекс? Палю тему.

Отже, щоб стати профі в будь-якій професії спочатку вчаться, а потім починають практикуватися. Отримують знання, потім отримують досвід. Для більшості початківців трейдерів все навпаки! 🙂 Спочатку починають торгувати, а потім шукають, як це вигідно робити!

Що допоможе навчитися торгувати на форекс?

Читання !!! Так, ось така банальщина, вибачте. Головна фішка в тому, що потрібно читати дійсно корисні речі; речі, написані заробляють трейдерами. Давайте задамо питання: «Що пишуть заробляють трейдери?». Їх натхнення виливається в книги, наприклад! Дуже багато книг написано прибутковими трейдерами, причому торгують на різних ринках. Це об'ємний формат, тому вмістити і передати читачеві кожну дрібницю не проблема. Для новачків на форексі (рекомендую сходити сюди , Якщо ви до них ставитеся) це море корисної інформації, яка може допомогти саме вам в торгівлі! Якщо розглядати всі джерела інформації, то книги, на мій погляд, найкращий! Можна знайти абсолютно будь-яку тематику, методи торгівлі і погляд на ринок. Як підсумок: читайте книги! (Представили вашу вчительку з літератури в цей момент? 🙂 ) Для авторів публікація книги так само має значення: популярність і популярність (для керуючого дуже важливо), можливість додаткового заробітку на продажах книг.

Ще одним джерелом передачі успішного досвіду є блоги. Мотивація авторів абсолютно така ж, як і в першому випадку. Це більш сучасний формат і кращий новачками. Знайти труднощів не становить, пошуковик вам в помощь! Єдина заковика в тому, що багато блоги не несуть ніякої корисної інформації, автори просто розповідають які вони круті, хваляться своїми прибутковими операціями тощо.

 

Переймати такий досвід не раджу, навіщо він вам?

 

Варто шукати блоги, де розміщується інформація, що приносить користь читачам. На цьому блозі раджу вивчити наступні статті: «Як заробити на форекс? Перестаньте втрачати !!! » , «Як виставити стоп лосс? No problem! » і «Як створити механічну торговельну систему?»

Начебто написав очевидні речі, але на практиці виходить навпаки! Таке відчуття, що навчитися торгувати на форекс ніхто не хоче! Чи багато книг ви прочитали? Запитайте самі себе, а не відповідайте на автоматі для галочки! Де ви черпаєте знання і чи є вони у вас для конкуренції з заробляють трейдерами, банками і фондами? Буду радий, якщо відповідь позитивна, але 95% трейдерів втрачає гроші ... Тому, що більшість трейдерів читають форуми! Подивіться на відвідуваність популярних майданчиків, і ви самі в цьому переконаєтеся! Ніхто не хоче читати і розбиратися в наданих книжках, завантажувати ще їх! Блоги корисні теж не шукають! А форуми завжди під рукою, і обговорюють якраз необхідні питання! Здавалося б, можна вирішити свої проблеми. Але реальність така, що на форумах немає професіоналів! Хто зможе передати досвід прибутковою торгівлі, якщо на форумах сидять тільки новачки і х ... ..мі міряються замість поліпшення своєї торгівлі !? Там одні суперечки і корисних реплік «кіт наплакав»! В даний час користується величезною популярністю форум сплачує ціну пости (нічого не маю проти форуму, а за PR акцію взагалі +100)! Хто буде переписуватися на цьому майданчику? Звичайно трейдери, які на депозит грошей не можуть знайти, а всі інші читають їх повідомлення і «розуму розуму» набираються! 🙂

Припускаю заперечення, що на форумах є прибуткові трейдери і т. Д. Звичайно є! Як зараз бачу: Джордж Сорос висне в інтернеті, шукає нових інвесторів, наприклад 🙂 . Розмістив пару оголошень і вирішив зареєструватися на форумі, розповісти громадськості про свою нову торгової стратегії і збільшити оборотні кошти! Природно, як досвідчений бізнесмен, вибирає форум сплачує ціну пости, заодно альтернативний дохід організовує! Смішно, але насправді безглуздо очікувати прибуткових трейдерів на форумах! Повірте, і інших справ вистачає! Листуватися класно, але користі торгівлі від цього не буде, а результат найважливіше!

 

Я, наприклад, ніколи не захоплювався листуванням на форумах, анітрохи не шкодую! Зате витрачав час на читання книг, тестування і розробку стратегій (стаття по цій темі: «6 методів технічного аналізу ринку, які я спробував!» ). Прочитав стільки книг, що зараз і не віриться! Читав, не зупиняючись, і що тільки під руку не попадеться! На комп'ютері залишився архів прочитаних книг, найближчим часом виберу найкращі на мій смак і напишу окремий пост з можливістю скачати їх, не пропустіть!

Як невеликий виведення: якщо хочете навчитися торгувати на форекс, читайте книги і блоги заробляють трейдерів, це заощадить місяці пошуків інформації. Вони можуть навчити дивитися на трейдинг адекватно, це величезний досвід, це дуже корисна і цінна інформація, якої не знайти на форумах! І найважливіше: щоб ваші труди не викидати коту під хвіст, не користуйтеся інструментом поганими брокерами, інакше все одно втратите гроші! Я вже кілька років торгую з компанією Альпарі , Рекомендую і вам. Описав свою точку зору, засновану на особистому досвіді. Ось такі пироги! 🙂

Є альтернативний шлях, раджу прийняти його до уваги, це автоматична торгівля. Більшість початківців мають проблеми з психологією і дисципліною, впорається з ними може допомогти радник. наприклад, Калінінград . Звичайно прибуток не захмарні, близько 7% в місяць, але головне це надійність і повна автоматизація. Важливо, що торгівля радником відразу дасть позитивний результат, але це не означає, що можна скласти руки і плювати в стелю. Вільний час краще витратити на самостійне навчання трейдингу.

На годиннику вже опівночі, думаю, вистачить займатися творчістю і пора розвантажити мізки! 🙂 Сподіваюся, стаття була корисною для вас і ви про неї не раз згадаєте! Щоб не пропустити нові пости підпишіться на оновлення в формі нижче (або додавайтеся в соціальних мережах). З вами був приватний трейдер! Бажаю вам більше позитиву і швидше навчитися торгувати на форекс! Буду радий подискутувати в коментарях! До зустрічі!

Як і обіцяв, вибрав найкращі, на мій погляд, книги: «8 кращих книг з біржової торгівлі, які я прочитав!»