8 кращих книг з біржової торгівлі, які я прочитав!

Перед списком книг, я хотів би розповісти про метод вибору того чи іншого автора. Я не став включати сюди книги, в яких описані технічні фігури або інша інформація, яка міститься майже в кожному матеріалі з торгівлі. Ні, я розповім про твори, що перевернули мою свідомість, розуміння трейдингу в цілому! Після їх прочитання відношення до цієї професії вже ніколи не буде таким як раніше, більш того, ці книги можна прочитати не один раз і знайти для себе щось нове! З практичної точки зору, тобто впливу на результати торгівлі, ці автори дають більше, ніж десятки інших, яких я прочитав! Раджу прочитати все, впевнений, ви не пошкодуєте! 🙂

8 кращих книг з біржової торгівлі, які я прочитав!

Поява моєї системної торгівлі і стабільного трейдингу зобов'язана саме цим авторам, до речі, всі вони професіонали, які підтверджували свої результати публічної торгівлею. Є чому повчитися!

Кращі, на мій погляд, книги з біржової торгівлі:

1. Біржові маги. Інтерв'ю з топ-трейдерами. Джек Д. Швагер.

Книга для трейдерів всіх часів і народів! Раджу прочитати кожному! Джек Швагер опублікував докладні інтерв'ю професійних трейдерів, керуючих великими коштами. Деякі навіть діляться принципами торгових систем, що говорить про неабияку відвертості. Мені допомогла знайти правильне сприйняття трейдингу і багато інших корисних речей! Це моя улюблена біржова книга, нарівні з другою частиною!

2. Нові маги ринку. Бесіди з кращими трейдерами Америки. Джек Д. Швагер.

А це друга частина в тому ж форматі, читав навіть вночі, не міг зупинитися! Більш нова книга, яка зберегла своє тяжіння. Так само раджу всім! До речі, особливістю є мотивація, яка зашкалює під час і після читання, класний ефект! 🙂

3. Зроби мільйони - граючи числами. Райан Джонс.

Повне зібрання всіх знань по маніменеджмента , Управління капіталом і ризиком. З практичного боку книга одна з кращих, розбираються питання, які допомогли злити не один депозит трейдерам! Після прочитання ви зміните свою торгівлю, тому що зрозумієте такі речі, до яких самим дійти важко! Стає набагато простіше контролювати ризики.

4. Біржова торгівля по трендам. Як заробити, спостерігаючи тенденції ринку. Майкл Ковел.

Мені дуже допомогла, коли розробляв трендові системи, якими досі користуюся! Думаю, є велика частина інформації по трендової торгівлі, раджу всім системним трейдерам або бажаючим ними стати ( як це зробити? ). Є приклади систем, результати трендового торгівлі різних трейдерів, принципи побудови і т.п. Все розібрано буквально до молекул! 🙂

5. Розумний інвестор. Бенджамін Грехем.

Оновлене видання з коментарями Джейсона Цвейга. Безпосередньо до системної торгівлі (активної) не відноситься, але мені вона дуже подобається! Розумієш, що є безліч способів заробити і як це робити, залежить тільки від тебе! Цікаво почитати для збільшення кругозору і розуміння видів біржової торгівлі , Раджу.

6. Біржові секрети. Лінда Бредфорд Рашке.

Класна книга, в якій розбираються реальні системи торгівлі. Може бути, вони не актуальні в даний час, але принципи побудови зрозуміти можна і виходячи з цього зробити свою власну! Дуже корисна книга, рекомендую всім системним трейдерам!

7. Шлях черепах. З дилетантів в легендарні трейдери. Куртіс Фейс.

Всі дізналися, що став легендарним експеримент про можливість навчання будь-якої людини успішної біржової торгівлі? Якщо немає, то найближчим часом дізнаєтеся! 🙂 Книга як раз про трейдерів, які брали участь в тій суперечці. У точності до дрібниць розповідається система торгівлі черепах, по-моєму цілком робоча по теперішній час (тренди ж не зникли 🙂 ). Можна придумати свої методи на її основі, буде корисна починаючим системним трейдерам.

8. Вийшов хеджер з туману. Бартон Біггс.

Це шедевр і одна з моїх улюблених книг з біржової торгівлі, спеціально публікую в кінці списку! Це спогади керуючого хедж-фондом, більш схожа на художню літературу, але відкриває хедж-індустрію, яку представляють кращі трейдери світу, зсередини! Ви дізнаєтеся як працюють фонди, як управляються мільярди $ і як вони губляться! Твір - супер!

Ви можете автоматично отримати 8 кращих книг з біржової торгівлі на електронну пошту.

Вкажіть e-mail адресу, після підписки, протягом 1 хвилини вам автоматично буде відправлено лист з книгами.

 

У всіх цих книгах є досвід дійсно успішних трейдерів, їх думки, ставлення. На мій погляд, зрозуміти і відчути це набагато важливіше пошуків прибуткових радників або копіювання сигналів (по крайней мере, для бажаючих НАВЧИТИСЯ прибутково торгувати)! А той, хто навчитися торгувати, зможе і заробити (до речі, читайте про реальні заробітки трейдерів, дізнаєтеся, на що варто розраховувати)!

Знову допізна засидівся, вже пів на третю, пора закінчувати статтю! Запрошую підписатися на оновлення в формі нижче або додатися в соціальних мережах, так ви не пропустите нові пости! З вами був приватний трейдер, бажаю вам ефективно витрачати свій час! До зустрічі!

Закликаю всіх ділитися враженнями від прочитання рекомендованих мною книг про біржову торгівлю, буде цікаво дізнатися вашу думку!