Як взяти кредит на форекс?

Добрий день, дорогі читачі! Прошу вибачити мені тижневе відсутність в ефірі, були справи, які не дозволяли мені займатися блогом. Тепер ніщо не відволікає. Сьогодні знову розберу цікаву тему для всіх трейдерів! Хочете взяти кредит для роботи на форекс? Розглянемо це питання з усіх боків, не приховуючи мінусів і не забуваючи про плюси! Прочитавши цю статтю, ви будете знати, коли можна взяти кредит і як це зробити!

форекс кредит

На самому початку давайте зрозуміємо: навіщо взагалі потрібен кредит для роботи на форекс? Кого-то здивує дане питання, але багато заробляють трейдери бояться кредитів як вогню! Трохи нижче дізнаємося, чи справедливо це. Кредит може в рази збільшити торговий депозит, отже, і потенційний прибуток. (Детальніше в моїй попередній статті: «Скільки можна заробити на форекс? Реальність жорстока ... » ). Це один із способів зробити заробіток більш ефективним, просто збільшивши обсяг коштів в управлінні.

Але не все так просто як може здатися з першого погляду. Форекс кредит може обернутися додатковими втратами, які трейдер повинен буде повернути. Якщо ви на ринку близько 3-х місяців, то брати додаткові гроші (не тільки кредитні) просто нерозумно, так як не зустрічав людей, навчилися торгувати раніше року. Але якщо ви заробляєте, знаєте ваша перевага і впевнені в подальшому успіху вашого бізнесу, то варто подумати.

Для оформлення кредиту на форекс, я пораджу відповідати трейдерам ось цим умовам:

1. Загальний стаж роботи на ринку більше 3-х років;

2. Як мінімум останній рік роботи проходить стабільно, за напрацьованою методикою без істотних змін, ви прибутковий трейдер;

3. У вас в управлінні є кошти зіставні з сумою бажаного кредиту;

4. Ви знаєте, як будете віддавати кредит навіть в разі повної втрати коштів;

5. Кредит на форекс є можливістю збільшити обсяг коштів і прибуток від торгівлі, а не грошима, які покривають ваші збитки.

Не варто також забувати, що гроші, які необхідно виплачувати несуть додаткову психологічне навантаження на трейдера. Відомо, що заробіток на фінансових ринках нестабільний, кожен повинен сам розібратися: як виплачувати відсотки по кредиту під час просадок, і чи буде ця обставина відбиватися на торгівлі в цілому?

Як взяти кредит на форекс?

1. Непоганий варіант - попросити батьків або будь-яких близьких людей оформити кредит, взявши зобов'язання по виплаті відсотків на себе. Думаю, близькі люди не відмовлять у допомозі. Звичайно, ви повинні бути подвійно впевнені в успіху , Щоб нікого не підставити. Якщо ви заробляє трейдер, то ваші рідні вже змогли в цьому переконатися, тому, при серйозному підході все вийде. Головне - попросити допомоги людей з гарною кредитною історією.

2. Кредитна карта без підтвердження доходу. Такі випускаються багатьма банками, варто розглянути і маловідомі, цілком можливо відсотки будуть істотно нижче, ніж в великих. Для оформлення таких карт зазвичай потрібно два документа. Ще одним плюсом є перерахування коштів відразу на торговий рахунок, комісії невеликі. Варто ДУЖЕ уважно вивчити договір, можуть такі відсотки зажадати, що все життя проведете біля монітора ...

3. Приватний кредит без підтвердження доходу. Такі пропозиції є, вивчав це питання півтора року тому. Безкоштовні оголошення вам на допомогу. Зустрічаються в газетах, які щоранку з'являються в кожному поштовому ящику, на інтернет ресурсах ціле море. Просять великі відсотки - так, без підтвердження доходу інакше не вийде (перший варіант позбавлений цього мінуса). Оформляється все дуже швидко, головне не потрапити на шахраїв і не робити ніяких попередніх платежів. Але є і свої плюси: можна розробити індивідуальний графік платежів, що для трейдингу грає істотну роль. Суми невеликі: до 100 000 рублів, але ніхто не заважає оформити штук 5 якщо треба.

4. Зареєструватися як ІП. Реєстрація дозволяє стати офіційно працевлаштованим, будь-який банк з таким громадянином розмовляє набагато охочіше! Як зареєструватися розповідав тут: "Особистий досвід. Як я став ІП форекс? Частина 1." . Потрібно мати позитивну історію з офіційною прибутком хоча б за півроку, тоді можна розраховувати на форекс кредит. Не втомлююся переконуватися: хто шукає, той завжди знайде!

5. Отримати он-лайн кредит. В даний час все більш доступна послуга, набагато зручніше, ніж звичайний, так як он-лайн займ можна зарахувати на карту або електронний гаманець, наприклад, QIWI. Звичайно, на велику суму розраховувати не доводиться, але з іншого боку схвалюють майже 100% заявок, тому що гроші не великі, не вимагають документів, і розглядають хвилин за 15! Таких компаній повно, наприклад, ці: , , , .

Це деякі можливості, які допоможуть взяти кредит для роботи на форекс, якщо хтось знає інші - прошу залишити в коментарях.

Зізнаюся, сам використовую кредитні гроші. Від загального капіталу в моєму управлінні вони складають близько 25%. При виборі терміну кредиту зрозумів, що чим довше, тим вигідніше. Переплата в процентах буде трохи більше, але щомісячний платіж менше. Цього мені й треба! Краще взяти довгостроковий кредит з невеликим щомісячним платежем, ніж короткостроковий, але з істотними щомісячними виплатами, які при тривалій просідання ви просто не зможете виплачувати! Я порахував, що повинен бути запас. Мої торгові методи дозволяють заробляти близько 90% щорічно, за кредитом я виплачую близько 30% в рік. Навіть в невдалі періоди (2009 - 25% прибутку) втрати будуть невеликими, легко відновлюються в прибуткове час. Ось така арифметика! Щоб не втратити всі кошти навіть у разі помилки або банкрутства брокера я придумав способи захисту, які описав у цій статті: «Як заробити на форекс? Перестаньте втрачати !!! » .

Перед оформленням кредиту для форекс торгівлі потрібно все зважити і порахувати. Дізнайтеся можливі ризики і чітко визначте ваші дії у важкій ситуації, ви повинні знати як будете віддавати гроші навіть у разі повного зливу депо! Пам'ятайте про те, що потрібно зіставити виплати по кредиту і заробіток на форекс (враховуючи просадки).

В кінці поста розповім сумний випадок з моїм знайомим, нехай він послужить застереженням для вас, шановні читачі! Андрій (так його звати) пройшов курси навчання в одній брокерської компанії, справа йшла непогано, виходило заробляти. Він вирішив збільшити кошти і взяв кредит - 150 000 рублів. Звичайно, почалася просадка , Тривала за часом. З просадки вийти не виходило, до того ж доводилося щомісяця виплачувати відсотки по кредиту, гроші для цього він перекладав з депозиту (інших не було). Вийшло дуже сумно, рахунок зменшувала просадка і виплати одночасно! У підсумку грошей не вистачило, він перерахував останні гроші в банк і влаштувався працювати на завод, де працював раніше ...

Не хочу сумно закінчувати цю статтю, все-таки при грамотному підході форекс кредит дозволяє збільшити прибуток, тому потрібно все обдумати і діяти!

Пора зупиняти мої пальці, поки клавіатурі не стерли! 🙂 Запрошую всіх підписатися на оновлення поштою у формі нижче, так ви будете дізнаватися першими про нові матеріали! Або додавайтеся в соціальних мережах, де я анонсують статті, буду радий! Бажаю вам побільше позитивних емоцій, поки!