Як взяти кредит на форекс?

Добрий день, дорогі читачі! Прошу вибачити мені тижневе відсутність в ефірі, були справи, які не дозволяли мені займатися блогом. Тепер ніщо не відволікає. Сьогодні знову розберу цікаву тему для всіх трейдерів! Хочете взяти кредит для роботи на форекс? Розглянемо це питання з усіх боків, не приховуючи мінусів і не забуваючи про плюси! Прочитавши цю статтю, ви будете знати, коли можна взяти кредит і як це зробити!

форекс кредит

На самому початку давайте зрозуміємо: навіщо взагалі потрібен кредит для роботи на форекс? Кого-то здивує дане питання, але багато заробляють трейдери бояться кредитів як вогню! Трохи нижче дізнаємося, чи справедливо це. Кредит може в рази збільшити торговий депозит, отже, і потенційний прибуток. (Детальніше в моїй попередній статті: «Скільки можна заробити на форекс? Реальність жорстока … » ). Це один із способів зробити заробіток більш ефективним, просто збільшивши обсяг коштів в управлінні.

Але не все так просто як може здатися з першого погляду. Форекс кредит може обернутися додатковими втратами, які трейдер повинен буде повернути. Якщо ви на ринку близько 3-х місяців, то брати додаткові гроші (не тільки кредитні) просто нерозумно, так як не зустрічав людей, навчилися торгувати раніше року. Але якщо ви заробляєте, знаєте ваша перевага і впевнені в подальшому успіху вашого бізнесу, то варто подумати.

Для оформлення кредиту на форекс, я пораджу відповідати трейдерам ось цим умовам:

1. Загальний стаж роботи на ринку більше 3-х років;

2. Як мінімум останній рік роботи проходить стабільно, за напрацьованою методикою без істотних змін, ви прибутковий трейдер;

3. У вас в управлінні є кошти зіставні з сумою бажаного кредиту;

4. Ви знаєте, як будете віддавати кредит навіть в разі повної втрати коштів;

5. Кредит на форекс є можливістю збільшити обсяг коштів і прибуток від торгівлі, а не грошима, які покривають ваші збитки.

Не варто також забувати, що гроші, які необхідно виплачувати несуть додаткову психологічне навантаження на трейдера. Відомо, що заробіток на фінансових ринках нестабільний, кожен повинен сам розібратися: як виплачувати відсотки по кредиту під час просадок, і чи буде ця обставина відбиватися на торгівлі в цілому?

Як взяти кредит на форекс?

1. Непоганий варіант — попросити батьків або будь-яких близьких людей оформити кредит, взявши зобов’язання по виплаті відсотків на себе. Думаю, близькі люди не відмовлять у допомозі. Звичайно, ви повинні бути подвійно впевнені в успіху , Щоб нікого не підставити. Якщо ви заробляє трейдер, то ваші рідні вже змогли в цьому переконатися, тому, при серйозному підході все вийде. Головне — попросити допомоги людей з гарною кредитною історією.

2. Кредитна карта без підтвердження доходу. Такі випускаються багатьма банками, варто розглянути і маловідомі, цілком можливо відсотки будуть істотно нижче, ніж в великих. Для оформлення таких карт зазвичай потрібно два документа. Ще одним плюсом є перерахування коштів відразу на торговий рахунок, комісії невеликі. Варто ДУЖЕ уважно вивчити договір, можуть такі відсотки зажадати, що все життя проведете біля монітора …

3. Приватний кредит без підтвердження доходу. Такі пропозиції є, вивчав це питання півтора року тому. Безкоштовні оголошення вам на допомогу. Зустрічаються в газетах, які щоранку з’являються в кожному поштовому ящику, на інтернет ресурсах ціле море. Просять великі відсотки — так, без підтвердження доходу інакше не вийде (перший варіант позбавлений цього мінуса). Оформляється все дуже швидко, головне не потрапити на шахраїв і не робити ніяких попередніх платежів. Але є і свої плюси: можна розробити індивідуальний графік платежів, що для трейдингу грає істотну роль. Суми невеликі: до 100 000 рублів, але ніхто не заважає оформити штук 5 якщо треба.

4. Зареєструватися як ІП. Реєстрація дозволяє стати офіційно працевлаштованим, будь-який банк з таким громадянином розмовляє набагато охочіше! Як зареєструватися розповідав тут: «Особистий досвід. Як я став ІП форекс? Частина 1.» . Потрібно мати позитивну історію з офіційною прибутком хоча б за півроку, тоді можна розраховувати на форекс кредит. Не втомлююся переконуватися: хто шукає, той завжди знайде!

5. Отримати он-лайн кредит. В даний час все більш доступна послуга, набагато зручніше, ніж звичайний, так як он-лайн займ можна зарахувати на карту або електронний гаманець, наприклад, QIWI. Звичайно, на велику суму розраховувати не доводиться, але з іншого боку схвалюють майже 100% заявок, тому що гроші не великі, не вимагають документів, і розглядають хвилин за 15! Таких компаній повно, наприклад, ці: , , , .

Це деякі можливості, які допоможуть взяти кредит для роботи на форекс, якщо хтось знає інші — прошу залишити в коментарях.

Зізнаюся, сам використовую кредитні гроші. Від загального капіталу в моєму управлінні вони складають близько 25%. При виборі терміну кредиту зрозумів, що чим довше, тим вигідніше. Переплата в процентах буде трохи більше, але щомісячний платіж менше. Цього мені й треба! Краще взяти довгостроковий кредит з невеликим щомісячним платежем, ніж короткостроковий, але з істотними щомісячними виплатами, які при тривалій просідання ви просто не зможете виплачувати! Я порахував, що повинен бути запас. Мої торгові методи дозволяють заробляти близько 90% щорічно, за кредитом я виплачую близько 30% в рік. Навіть в невдалі періоди (2009 — 25% прибутку) втрати будуть невеликими, легко відновлюються в прибуткове час. Ось така арифметика! Щоб не втратити всі кошти навіть у разі помилки або банкрутства брокера я придумав способи захисту, які описав у цій статті: «Як заробити на форекс? Перестаньте втрачати !!! » .

Перед оформленням кредиту для форекс торгівлі потрібно все зважити і порахувати. Дізнайтеся можливі ризики і чітко визначте ваші дії у важкій ситуації, ви повинні знати як будете віддавати гроші навіть у разі повного зливу депо! Пам’ятайте про те, що потрібно зіставити виплати по кредиту і заробіток на форекс (враховуючи просадки).

В кінці поста розповім сумний випадок з моїм знайомим, нехай він послужить застереженням для вас, шановні читачі! Андрій (так його звати) пройшов курси навчання в одній брокерської компанії, справа йшла непогано, виходило заробляти. Він вирішив збільшити кошти і взяв кредит — 150 000 рублів. Звичайно, почалася просадка , Тривала за часом. З просадки вийти не виходило, до того ж доводилося щомісяця виплачувати відсотки по кредиту, гроші для цього він перекладав з депозиту (інших не було). Вийшло дуже сумно, рахунок зменшувала просадка і виплати одночасно! У підсумку грошей не вистачило, він перерахував останні гроші в банк і влаштувався працювати на завод, де працював раніше …

Не хочу сумно закінчувати цю статтю, все-таки при грамотному підході форекс кредит дозволяє збільшити прибуток, тому потрібно все обдумати і діяти!

Пора зупиняти мої пальці, поки клавіатурі не стерли! 🙂 Запрошую всіх підписатися на оновлення поштою у формі нижче, так ви будете дізнаватися першими про нові матеріали! Або додавайтеся в соціальних мережах, де я анонсують статті, буду радий! Бажаю вам побільше позитивних емоцій, поки!

Бизнес-идея: Изготовление визиток. Как заработать?


Бизнес-идея: Изготовление визиток. Как заработать?


Бизнес-идея: Как открыть тир


Бизнес-идея: Как открыть тир


Бизнес идея: Создание обучающих курсов.


Бизнес идея: Создание обучающих курсов.