Як заробити на ПАММ рахунках за допомогою збиткового стратегії?

Добрий час доби, товариші трейдери! Будемо робити неможливе, заробляти за допомогою збиткового стратегії! Не вірите? А даремно! заробити на ПАММ рахунках можна і так! Потрібно трохи включити фантазію і забути про моральні принципи, так як якщо ви вирішите скористатися даним методом, то будете заздалегідь впевнені в підсумковому зливі рахунку. Не думайте, що я такий поганий підштовхую народ на злочин, немає! За даною схемою вже працюють багато, а я тільки відкриваю її широкої аудиторії.

Як заробити на ПАММ рахунках за допомогою збиткового стратегії?

Можливість заробити на ПАММ рахунках з'являється завдяки дурості більшості інвесторів, які вкладають в керуючих, якщо не так грубо, то в недосвідченості. 🙂 Нам потрібні такі інвестори, які не вивчають рахунки для інвестування або роблять це погано. Відразу скажу - нестачі в них не буде! Графік балансу або Еквіті - це все, на що повинен звертати увагу потрібний нам інвестор. Йдемо далі!

А далі нам буде потрібно система із застосуванням Мартингейла або пересиджування, перша краще. Якщо ви ще позитивно думаєте про цю стратегію, тоді читайте мою статтю: «Незаперечний доказ збитковості принципу Мартингейла!» . Нестачі в таких системах, як і в потрібних інвесторів, немає! До речі, я протестував одну з таких систем, про що написав у статті: «Незалежний тест радника Ілан 2.0! Результати, яких ніхто не очікував! » . Можете їй скористатися або знайти на свій смак. Те, що радник зливає не має великого значення, головне, щоб були тривалі прибуткові періоди, наприклад, на півроку або більше! Чим більше тим краще.

Те ж стосується і грошей. Так, щоб заробити на ПАММ рахунках, навіть зі збитковою стратегією потрібні гроші , Рахунок то нам треба на щось відкрити! Чим більше власних грошей, тим охочіше інвестори вкладаються в проект. Щоб реалізувати цей підступний план виберемо InstaForex моніторинг, в порівнянні з Альпарі він поступається у функціональності, але вимагає менше грошей для здійснення задуманого. Нам буде потрібно 1000 $, можна менше.

Для початку експерименту відкриємо ПАММ рахунок і зарахуємо 1/10 частина всіх грошей, тобто 100 $. Після цього включаємо наш радник, (як його встановити розповідав в статті: «Як встановити радник в MT4? 6 простих кроків на реальному прикладі! » ) І пакуємо валізи на море. 🙂 Жарт! Ніяких морів, потрібно чуйно стежити за роботою торгового робота! Разом з цим необхідно всіляко привертати увагу до ПАММ рахунку, активно писати в топіку проекту на форумі, рекламувати в оголошеннях відвідувачів і інших ресурсах. Одним словом - піарити всіма доступними способами! Мета - привернути увагу і інвесторів. Є 2 варіанти розвитку подій.

Варіант 1. Торгівля йде позитивно, щомісяця додає заповітні відсотки і піднімає графік моніторингу ще вище. Інвестори активніше інвестують гроші, так як зростає термін роботи рахунку. Вкладені 100 $ чіпати не треба, треба щомісяця знімати комісію за управління інвесторськими грошима. Чим більше термін роботи ПАММ рахунки, тим більше інвесторів можна залучити. Чим більше інвестицій, тим більше комісія за управління. Якщо залучити 3 000 $, то за місяць заробити 10% цілком реально, це 300 $. Якщо стягувати 33% комісії, то це буде 100 $ чистого заробітку, який окупить початкові вкладення. Розумієте, скільки можна заробити якщо залучити 30 000 $, або 100 000 $, а може 300 000 $? Це 1000 $, 3333 $, 10 000 $! Це за один місяць і 10% прибутку. Прикладів таких рахунків - повно, тобто залучити такі кошти цілком реально! Загляньте в моніторинг, головне, щоб графік був рівний і без великих просадок, багато мартінгейловие системи відповідають цим вимогам. Якщо ви потрапите в тривалий прибутковий період роботи торгового робота, то зможете знайти багато інвесторів і добре заробити, знімаючи комісію за управління. На жаль, результат буде один - застосовуючи такі системи, ви все одно зіллє рахунок. Але керуючий ПАММ рахунком не несе ніякої відповідальності, окрім моральної ...

Варіант 2. Якщо станеться слив - не впадаємо! У нас є ще 900 $ і 9 спроб. Головне в цій ситуації відразу ж відкрити новий рахунок, так як після зливу є хороша можливість тривалого прибуткового періоду (для впевненості протестуйте радник), який нам і потрібен. Так само піаримо рахунок, тільки під іншим ім'ям і з новими фішками. Так само намагаємося залучити інвесторів і окупити свої старання комісією за управління. Якщо знову буде втрата рахунки, а заробити знову не вдасться, то використовуємо 3-ю спробу, відкривши новий рахунок. 10 спроб повинно вистачити, щоб зловити довгий прибутковий період роботи радника.

Думаю, суть зрозуміла, ось таким нечесним способом можна заробити на ПАММ рахунках.

Цей спосіб тільки для тих, хто визнає, що навчитися прибутково і чесно торгувати він не зміг. Набагато розумніше торгувати з допомогою перевірених прибуткових систем, які не будуть зливати в результаті, таким чином можна заробити набагато більші гроші, і залишитися з чистою совістю. Звичайно, це важче і вимагає більше часу, але результат задовольнить вас, і ви відчуєте, що не дарма працювали кілька років. 🙂 Для таких трейдерів раджу прочитати статті: «Як навчитися торгувати на форекс? Палю тему. » , «Як заробити на форекс? Перестаньте втрачати !!! » . Вони наблизять вас до бажаної мети!

Ось і все, тепер ви знаєте як заробити на ПАММ рахунках навіть зі збитковою стратегією, пора закінчувати статтю, друзі! Обіцяю публікувати цікаві статті, чекайте їх на блозі! Щоб не пропустити, підпишіться на оновлення поштою у формі нижче, так ви дізнаєтеся про нові матеріали першими! Або додавайтеся в соціальних мережах, де також знайдете анонси та інші корисності з інтернету. Перший раз в цьому році покатався на ковзанах - відчуття супер, хоча ноги болять, давно не пробував! Бажаю і вам того ж, зима все-таки! Бувай!