Прибутковий мартінгейл радник ??? Ні не чув!

Вітаю вас, дорогі читачі мого блогу! Розмова буде на побиту тему, якої торкався вже раніше, але не можу втриматися зробити це знову. Скільки початківців трейдерів обпікаються на невірної інформації? Напевно, ціле море, багато хто з них ніколи не повернутися на ринок. . . Сподіваюся, хоча б одиниці зможуть правильно оцінити ситуацію, завдяки цьому посту. Думаєте, існує прибутковий мартінгейл радник? Дізнаємося, так це !?

Прибутковий мартінгейл

Почну з того, що інформаційні ресурси забиті інформацією з продажу радників, на форумах повно оголошень; складається відчуття, що кожен новачок, який розібрався в MQL4, вважає своїм обов'язком продати плоди своєї творчості. Цікаво те, що хтось купує радники, скрипти і іншу лабуду, на створення якої пішло від сили хвилин 10! http://www.vipforex.hut2.ru, http://sovetnikov.net - це одні з безлічі сайтів, що продають радники, в тому числі по стратегії Мартінгейла, знайшов їх в Гуглі. Крім опису радника немає нічого більш! Ні моніторингу, ні стейтмента, ніяких доказів прибутковості торгових роботів! Можна написати будь-який код, придумати назву і розмістити на сайті. Люди, які не знають нюансів і тільки знайомляться з біржовою торгівлею , Купують всяку погань! Як зупинити це шахрайство (по-іншому назвати не можу)?

Особливою популярністю у початківців трейдерів користуються мартінгейл радники. У чому причина такого розташування? У тому, що не виходить придумати щось своє? Або в реальному прибутковості цих роботів? На жаль, радники по стратегії Мартінгейла не приносять прибутку !!! Все, що ви зможете отримати - це красивий графік балансу і ілюзію прибуткової роботи з незмінною втратою всіх грошей в результаті! Те, що в підсумку рахунок буде злитий, я доводив в моїй статті: «Незаперечний доказ збитковості принципу Мартингейла!» . Радник може прибутково торгувати навіть кілька років, але все одно зіллє. Хто-небудь до цього прагне?

Незважаючи на те, що за допомогою мартінгейл радника не вийде заробити торгуючи на себе, можна заробити іншим способом! Про схему такого заробітку розповідав тут: «Як заробити на ПАММ рахунках за допомогою збиткового стратегії?» . Багато управляючих так і роблять.

Для тих, хто ще не повірив в збитковість всіх радників на основі принципу Мартінгейла, варто звернути увагу на рейтинги ПАММ рахунків або стратегії хедж-фондів. Жоден прибутковий фонд не використовував цей збитковий принцип, тому що ймовірність втратити всі кошти дуже висока! Немає жодного рахунку, який прибутково торгує протягом 5-10 років. Або ви знайшли такий?

В основному мартінгейл радники не переживають 6 місяців, після чого йдуть на дно.

З 2008 року (початок моєї біржової діяльності), не бачив щасливого закінчення торгів таким радником.

Вважаю, що менші терміни для оцінки роботи радника неприйнятні. 6 місяців або рік на ринку може переважати одне яскраво виражене стан, наприклад, тренд. Отже, все торгові роботи орієнтовані на трендовую торгівлю будуть заробляти. Тому, навіть річний моніторинг роботи на реальному рахунку не дає гарантії, що слив не відбудеться на наступний день. Гарантій взагалі немає, є тільки ймовірність заробітку, і чим вище ця вірогідність, тим краще. Моніторинг за 5 років робить цю ймовірність дуже високою. За такий термін на ринку будуть тренди і Флет, а радник, який буде прибутковим протягом цього періоду, швидше за все буде заробляти і в майбутньому. На мій погляд, це цілком адекватний термін для тестування, не менше.

Взагалі дивує ситуація, коли люди хочуть завантажити радник зі стратегії Мартингейла, зробити мільйони за пару місяців і виїхати на свій острів в Тихому океані. Мрією це може бути, але для заробітку на фінансових ринках потрібно бути реалістом. Потрібно розуміти, що без праці не вийде досягти якогось результату в будь-якій області, не тільки в трейдингу. Чому то вважають, що 3 місяці на курсах досить, щоб стати прибутковим трейдером. Всім професіями вчаться в інститутах 5 років, а біржову торгівлю навчатися не треба? Так не буває! Не ведіться на рекламу! Торгівля на форекс - це серйозний бізнес. Хочете бути успішним - доведеться гарувати пару років, перш ніж з'являться гідні результати, тоді ви ввійдете в 5% заробляють трейдерів. Думаєте інакше? Тоді ви в 95% втрачають!

Уявімо, що вам пощастило! З самого початку ви знайшли або купили прибутковий радник! Ви зможе заробляти? Ні! Тільки до першої просадки. Тому що у вас не буде досвіду торгівлі, не буде розуміння, що не буде віри в радник, який невідомо хто зробив! Припустимо, ви втратите на просідання 200 000 рублів від вкладених 600 000, чи зможете ви не вимикати робота і вірити в його успіх? З досвіду скажу, що таких міцних нервів не зустрічав.

Не люблю щось радити, але по-іншому не виходить. Якщо ви ще не визначилися з торговою системою, то перестаньте шукати радників, прибуткові сигнали чи щось таке. Візьміться гарненько за справу і почніть вчитися торгувати, почніть розробляти свої стратегії, набирайтеся досвіду торгівлі. Втратите гроші - не біда, зробіть висновки і спробуйте ще раз! Я втрачав депозит не один раз, все заробляють трейдери втрачали на початку. І в одну прекрасну мить ви досягнете результату! Стаття вам допоможе: «Як навчитися торгувати на форекс? Палю тему. » .

Те, що я негативно ставлюся до мартінгейл радникам ви, напевно, зрозуміли! І не безпідставно, фактів їх збитковості досить, а фактів прибутковості немає взагалі.

Якщо ви твердо вирішили займатися автоматичної торгівлею, тоді читайте про безкоштовний радник Калінінград. Він не містить збиткових алгоритмів, надійний і дає непогану прибутковість.