Як розрахувати мінімальний депозит на форекс?

Всім привіт, дорогі читачі! Торкнуся дуже цікавого питання, який періодично виникає на просторах інтернету. Як розрахувати розмір мінімального депозиту для торгівлі на форекс? Скільки грошей перевести на рахунок? Після прочитання моєї статті ви не будете думати про такі речі, зможете повністю зосередиться на прибутковій торгівлі.

Як розрахувати мінімальний депозит на форекс?

Щоб визначити розмір мінімального депозиту, потрібно знати цілі, яких ви хочете досягти. Все просто. Для чого ви хочете торгувати? Рівень трейдерів різний, відповідно і кількість грошей, з якими варто працювати різниться. Я б умовно розділив трейдерів на дві категорії: новачки (або взагалі не торгували) і досвідчені (які заробляють). Розглянемо ці категорії більш детально!

Розрахунок мінімального депозиту на форекс.

Новачки. Головною метою є набуття досвіду торгівлі та необхідних знань. Чи потрібен для цих цілей 1 000 000 $? Звичайно, ні! В даний час форекс торгівля дуже популярна і доступ до торгів можна отримати навіть з 1 $. Управляти великим депозитом немає ніякого сенсу, тому рекомендую новачкам відкрити центовий рахунок на 10-100 $, цієї суми цілком вистачить, щоб «понюхати пороху» і увійти в курс справи. За статистикою 997 чоловік з 1000 втрачають свій перший депозит, тому будьте готові до такого розвитку подій і не перекладайте великі суми даремно!

До новачків я відношу всіх трейдерів, у яких не виходить стабільно заробляти біржовою торгівлею . Ви можете торгувати вже років 10, але це зовсім не означає, що стали професіоналом. Головне - результат, якщо його немає, то який сенс втрачати гроші? У цьому випадку теж раджу обмежитися 100 $, цих грошей цілком вистачить для придбання необхідних навичок і поліпшення торгівлі.

Коли варто підвищити планку мінімального депозиту на форекс? Наприклад, коли закінчите фінансовий рік в плюсі, причому не + 1%, а стабільно будете заробляти протягом року. Якщо відчуєте впевненість у власних силах, якщо не залишиться недозволених питань, якщо чітко будете знати як вести торгівлю і зможете беззастережно слідувати вашій системі, то подумайте про збільшення депо.

Як завжди, я розчарував усіх початківців трейдерів, які мали надії на швидкий заробіток. Біржову торгівлю потрібно вчитися, як і будь-який інший професії, швидше за все пройде не один рік, перш ніж ви зможете заробляти. А поки ви не вмієте заробляти, ви будете втрачати. І не один раз. Кожен трейдер на початку свого шляху втрачає не один депозит! Тому, краще відкрити невеликий рахунок на 10-100 $, заробити в будь-якому випадку не вийде (якщо тільки не везіння, яке не буває вічним), зате багато не втратите і досвіду наберетеся. Для початку - саме те !!! До речі, читайте мої статті: «Як навчитися торгувати на форекс? Палю тему. » і «Як заробити на форекс? Перестаньте втрачати !!! » .

Всі ці рекомендації стосуються і автоматизованої торгівлі. Якщо ви хочете торгувати радником - не вкладати великі гроші. Торгівля робота також вимагає певного досвіду і правильного ставлення. Для того щоб переконатися в прибутковості радника відкрийте мінімальний депозит, відповідний для його торгівлі (зазвичай вказується авторами робота). Зачекайте рік, наприклад, а іноді і більше. Подивіться на результати торгівлі і при задовільному стані збільшуйте гроші. Думаєте, рік це багато? Зовсім ні, це мінімальний термін для оцінки торгівлі. Переконувався не раз на власному досвіді, що пару місяців в плюс може проторгувати практично будь-який (в тому числі бот), але це може бути просте везіння! Рік - більш-менш адекватний термін для оцінки торгівлі, краще більше. Ви ж не на місяць прийшли в трейдинг? Якщо так, то поспішати нікуди!

Професіонали. Якщо чесно, то не думаю, що ви будете читати цю статтю. 🙂 Ви ж самі можете її написати. Але питання потрібно розібрати до кінця! Для розрахунку мінімального депозиту на форекс (або інших ринках), можна виходити з бажаного прибутку і прибутковості ваших торгових методів. Зворотну залежність розбирав в статті: «Скільки можна заробити на форекс? Реальність жорстока ... » . Чим більше ви хочете заробляти, тим більше варто переводити на рахунок. Хоча, якщо ваші бажання перевершують ваші можливості, то вибору, по суті, не залишається 🙂 . В цьому випадку всі вільні гроші (виходячи з особистого фінансового плану) можна використовувати для торгівлі.

Наприклад, якщо вам хотілося б заробляти щомісяця 30 000 рублів, при середній прибутковості 100% в рік, то легко розрахувати потрібний депозит. 30 000 в місяць - це 360 000 на рік, враховуючи 100% прибутковість, мінімальний рахунок повинен бути на цю ж суму, тобто 360 000 рублей.

Не варто ігнорувати психологічний фактор. Як ви поведете себе, працюючи з великими грошима, грошима, якими ви дорожите? Поки не спробуєш - не впізнаєш! Емоційне напруження при роботі з 10 $ і 1 000 000 $ абсолютно різне, навантаження відчувається. Тому варто підвищувати депозит плавно і дивитися на свою реакцію. Якщо ви відходите від початкової системи торгівлі, то не поспішайте далі, поторгуйте щоб звикнути! Щоб зняти навантаження і не дивитися вічно на мінливий баланс, я намагаюся приховувати цю вкладку в торговому терміналі, тобто залишаю тільки графік, а за зміною результату по операціях не стежу (адже він не зміниться, якщо постійно вирячився в монітор 🙂 ). «Тут» розповідав, як можна збільшити депозит.

Сподіваюся, пост був вам корисний!

Тепер ви зможете самостійно розрахувати мінімальний форекс депозит і зосередиться на трейдингу!