Кольорове полум’я свічок приносить прибуток

Освітлення приміщення сьогодні проводиться досить прозаїчним способом з використанням звичних всім електричних освітлювальних приладів. Зовсім недавно, трохи більше століття тому, для освітлення повсюдно застосовувалися свічки, які в нинішній час перетворилися скоріше атрибути декору, прикрашаючи собою урочистий чи романтичний вечір, створюючи атмосферу таємничості або інтимності. У святкові дні прикрашають свічками іменинні торти, їх використовують в чарівних ліхтариках, новорічні ялинки та застілля теж не обходяться без теплих трепетних вогників.
Різновидів свічок дуже багато – прості для освітлення, фігурні декоративні, великі урочисті, свічки для торта, ароматичні і гелієві, створюють настрій, навіть не будучи не запаленими.
Але всі ці свічки горять звичайним полум'ям. В 2000році китайським бізнесменом Лу Цзіном була заснована компанія Jiande Jiaxuan Company, яка виготовляє свічки з кольоровим полум'ям. Асортимент її продукції досить широкий – свічки класичні і великі для урочистостей, для тортів і чайні, кольорові лампади.
На відміну від звичайних парафінових, такі свічки виготовляються із застосуванням кристалів хімічних солей. Адже саме вони забарвлюють полум'я при горінні. Так, оранжевий колір виходить в присутності звичайної кухонної солі (хлориду натрію), для червоного потрібні нітрат натрію або нітрат стронцію, зелений – результат застосування хлориду барію або міді, синій – хлориду або стеарату міді.
Позитивними властивостями використання таких свічок можна назвати їх не токсичність, відсутність будь-яких сторонніх запахів, вони не опливают в жаркому приміщенні і не залишають слідів при горінні. Крім того, для їх виробництва не потрібні органічні речовини, вони не забруднюють навколишнє середовище. Недоліком є більш швидке згорання, а для прояву кольору полум'я потрібно дочекатися певної температури горіння.
Для старту вашого бізнесу досить спробувати використовувати вже готові свічки, які розтоплюються і збагачуються розплавом потрібної солі. Крім того, не варто відмовлятися і від виготовлення звичайних свічок, так ви розширите свій асортимент і швидше знайдете споживача. Важливо надати покупцю ексклюзивні дизайнерські варіанти, щоб зацікавити його незвичністю ваших виробів. Вивівши на ринок невеликий набір моделей і варіантів свічок, поступово можна буде розширювати пропозицію, вводячи новинки і збільшуючи обсяги виробництва.
Для того, щоб досліджувати ринок і зрозуміти, наскільки такий товар зацікавить споживача, можна для початку купити через інтернет партію свічок з кольоровим полум'ям і реалізувати її, одночасно і збуваючи свою продукцію можна з простого асортименту. Оцінивши рентабельність такого виду торгівлі, можна приймати рішення – як ви будете вести свою справу. Можна відкрити торговельну точку на базарі або орендувати приміщення під магазин. Можна налагоджувати співпрацю з великими магазинами на предмет поставки вашого товару у відділи сувенірів і подарунків.Можна укладати партнерство з фірмами, організуючими торжества і забезпечувати їх декоративними свічками, які будуть в попиті і на дитячому святі, і на весіллі, і на бенкеті в честь Дня народження.
Різниця в цінах звичайних свічок і свічок з кольоровим полум'ям досить значна, що дасть можливість успішного розвитку вашого бізнесу. Та і як співається в пісні: «Щоб стати самим багатшими – даруйте радість людям».