Куди подіти Pay Pal

Що таке Pay Pal (пей пал, палиця) напевно, немає сенсу розписувати, на вікіпедії все дохідливо — http://ru.wikipedia.org/wiki/PayPal

А ось що з ним можна зробити, це інше питання. Офіційно пей пал з Росією не дружить, заливати гроші і виводити гроші на рахунок з російського рахунку paypal не можна, однак, оплачувати пейпалом можна і приймати платежі на pay pal теж можна. Залишилося зрозуміти що робити з цією віртуальною валютою, а все просто, палицю приймають більшість російських інтернет магазинів, так що витратити не проблема. Але, є у Pay Pal один безсумнівний плюс у порівнянні з нашими яндекс грошима, вебмані, ківі та іншими валютами — PAYPAL приймають за кордоном!

З Paypal для вас відкриті такі няшні інет-магази і ауки як dealextreme.com ebay.com alibaba.com. А ціни там не зрівняти з нашим (навіть московським). Доставка товарів завдяки пошті Росії сягає двох місяців, але в плані надійності постачальників, все нормально, звичайно, якщо в разі чого не ссать, а сміливо писати злісні (і не дуже) листи продавцям.

Так що, не цурайтеся Pay Pal, палиця — добро.