Купівля надувного батута

Всім відомо, що при будь-якому фінансовому становищі батьки будуть економити на своїх бажаннях, покупки та потребах. Але вони ніколи не стануть економити на бажаннях своїх дітей. Атракціони не виняток. Одним з найпопулярніших розваг серед дітей є надувні батути. Зрозуміло, їх виробництво, продаж і експлуатація вважаються дуже прибутковим видом бізнесу.

Надувний атракціон

Надувні батути – це атракціони, що виготовлені з міцного ПВХ, з щільністю не менше 650г/1 кв. м. Виробництвом дитячих надувних батутів займаються виробники з різних країн, їх виробляють в Росії, Європі та в Китаї. Надувні атракціони стали популярними на території країн СНД з початку дев'яностих років і досі користуються попитом серед населення. Вітчизняні виробники не спроможні повністю задовольнити попит, тому на ринку переважають товари, вироблені в Китаї.

При виборі надувного атракціону, зверніть увагу на щільність матеріалу, який використовувався для виробництва батута. Дуже багато дешеві моделі, зроблені в Китаї володіють щільністю 450 г/1 кв. м. Плата за низьку ціну – короткий термін експлуатації не більше двох років. Сам процес виробництва надувного батута дуже простий, це той же процес шиття як при пошитті одягу, з різницею в тому, що тут шви запаюються з допомогою спеціального обладнання. Всі матеріали, використовувані для створення надувного атракціону обов'язково повинні пройти перевірку на міцність і сертифікацію.Середній термін служби надувного батута становить 5 сезонів.

Особливості бізнесу

Не важливо, з якою частиною бізнесу, пов'язаного з батутами ви працюєте (продаж, здавання в оренду або виробництво), не забувайте, що атракціони – це сезонний бізнес. Найбільший потік клієнтів спостерігається на початку осені і наприкінці весни, влітку як це ні дивно, бажаючих пострибати на батуті дуже мало. Але це не відноситься до курортних міст, у них літо – це пік попиту на надувні атракціони. Дуже вигідно розміщувати батути в місцях масового скупчення людей, наприклад на площах, під час різноманітних свят і застіль.

Вибравши правильне розташування та хороший батут, ви забезпечите себе високим прибутком. При дуже сильному ентузіазмі ваш самотній надувний батут може вирости до розмірів луна-парку. Удачі вам!