Новорічні свята – час заробляти

Час різдвяних і новорічних свят крім загальної радості може принести особисто вам цілком пристойний дохід. Яким чином це може статися?
Жодна ялинка не повинна залишитися без святкового вбрання. А ви зможете їй в цьому допомогти, якщо візьметеся реалізувати бізнес-ідею по виготовленню ялинкових прикрас. Іграшки для ялинок сьогодні не є дефіцитом, тим не менш, ви зможете знайти своє джерело доходу, якщо візьметеся за їх виробництво.
Скляні ялинкові прикраси
Виготовлення іграшок зі скла вимагає наявності виробничих потужностей склодувній промисловості. Однак і в цьому випадку ви зможете зайняти свою нішу, якщо станете займатися розписом вже готових куль та іграшок, які мають скромний дизайн і дозволяють перетворювати їх авторські роботи.
Паперові ялинкові іграшки
Для розширення асортименту не варто зациклюватися тільки на скляних прикрас. Попит буде і на іграшки, виконані в техніці орігамі та квілінг. При цьому ви не будете вимушені робити великі вкладення, і праці для їх виготовлення не потрібно багато. Досить незвичайна техніка виготовлення іграшок допоможе вам знайти своїх покупців. Крім того, паперові прикраси можна вдосконалити за допомогою голографічного покриття, що додасть їм ще більш декоративний вигляд.
Іграшки, виготовлені на замовлення
Сьогодні більшу ціну має все, що можна назвати ексклюзивним. А ялинкові іграшки, виконані вручну, як раз потрапляють в цю категорію. На вашу продукцію обов'язково знайдеться споживач, якщо ви будете випускати під маркою «хенд – мейд». Виконуючи побажання клієнтів, ви зможете виготовляти прикраси в різній техніці, зберігаючи умовою обов'язкову ексклюзивність вашої продукції.
Ще одним варіантом може стати виготовлення іграшок за ескізами моделей або замовника. В такому випадку ви повинні будете разом з клієнтом обговорити, з чого і в якій техніці буде виготовлений його замовлення, створити його 3D зображення на комп'ютері, і після цього втілити ідею замовника в відчутному матеріалі. Тоді отриманий результат міцно займе статус ексклюзивного, а ваш клієнт буде знати, що другого такого зразка більше не існує в світі.
Окупність вашого бізнесу в значній мірі буде залежати від творчого підходу до справи, ніж від вкладених в нього коштів. Тому, включайте фантазію і творіть добрі новорічні дива.