Екологічна і стильна плетені меблі

Плетіння меблів як ремесло йде корінням в нашу глибоку історію. Але, незважаючи на пристойний вік, це мистецтво продовжує завойовувати серця людей. Плетені крісла-гойдалки, які першими приходять на думку при згадці плетених меблів, — це далеко не єдиний зразок виробу, який вийшов з-під руки майстра цього ремесла. І використовуються такі предмети обстановки не тільки в дачних інтер'єрах, як це здається багатьом. Сучасний асортимент плетених меблів настільки широкий, що її можна зустріти і в будинках стилю хай-тек, і в приміщеннях з декором в стилі прованс.
На сьогоднішній день плетені меблі має дуже великий попит, задовольняючи стабільне прагнення людей користуватися екологічно чистими предметами і продуктами. Виробництво ж її розвинене поки ще недостатньою мірою. Вам пропонується зайняти своє місце в цьому бізнесі.
Ідея виготовлення меблів приваблива тим, що крім ваших знань і умінь, не знадобиться практично ніяких вкладень. Оскільки витратні матеріали ви зможете самостійно заготовляти. Залишається тільки вивчити, яким чином здійснюватися заготівля сировини, освоїти навички лозоплетіння, включити уяву — і можна починати роботу.
Вибір матеріалів досить широкий. Для плетіння меблів застосовується верба, очерет, ротанг, береста. Найпоширенішим варіантом є використання лози, оскільки модний сьогодні ротанг доводиться імпортувати, що позначається на ціні виробів.
Починати виробництво слід з найпростіших моделей, наприклад табурета-барильця. А якщо ви до комплекту таких табуретів зробите столик, то у вас вийде плетений гарнітур, який можна пропонувати як повноцінну обідню композицію. Термін виготовлення такого набору – близько тижня.
Великий попит існує на плетені крісла-гойдалки, але для їх виробництва вам потрібно крім тонкої лози, досить товсті і міцні матеріали. Крім цих виробів, популярністю користуються скриньки і скрині з лози, ящики для білизни і комоди, чайні та журнальні столики з дерев'яною або скляною стільницею. Можна виготовляти м'які меблі, комбінуючи елементи плетіння з деревом і м'якими готовими матрацами.
Реалізація ваших товарів може здійснюватися кількома способами. Можна відкрити магазин-салон плетених меблів, але для цього буде потрібно пошук приміщення, його покупка або оренда, оплата праці продавця та інші витрати. Не найдоступніший варіант для старту.
Можна зробити сайт-магазин в інтернеті, тоді ви зможете уникнути всіх витрат на приміщення і зарплату. Залишиться тільки оплатити створення самого сайту.
Можна здавати свою продукцію під реалізацію вже діючих магазинах. В такому разі вам потрібно буде виплачувати тільки заздалегідь обумовлений відсоток від продажу.
Стартові витрати для вашого бізнесу будуть складатися з податків, оренди приміщення, оплати транспортування. Якщо ви будете заготовляти матеріал для роботи самостійно, то витрати на них будуть мінімальними.
Коли ваша бізнес-ідея зміцніє і стане на ноги, ви зможете найняти майстрів плетіння, що значно розширить ваше виробництво. І хто знає, можливо, в майбутньому у вас з'явиться своя меблева фабрика.