Здаємо подобово житло в оренду

Не дивно, що попит на, як мінімум кімнату, що здається в оренду у великому місті (або столиці) завжди колосальний, так як щодня в міста-мільйонери приїжджають і абітурієнти, і вже студенти, звичайно ж гастарбайтери в пошуках роботи, бізнесмени для зустрічі з партнерами, туристи на екскурсії і т. п. Так, якщо у вас з'явилася ідея займатися підприємницькою діяльністю, пов'язаною з нерухомим майном, безпрограшним варіантом для вас стане подобова здача в оренду власного житла.

Безумовно, високий рівень попиту на оренду квартир не стає гарантом успішного розвитку бізнесу. Тут, як і в будь-якому бізнесі, потрібні організаторські здібності та використання перевірених часом стратегій розвитку.

Для гарного старту поцікавтеся ціноутворенням. Проаналізуйте ряд актуальних джерел. Походіть по агентствам, зателефонуйте за газетним оголошенням. Акторська майстерність тут теж згодиться. Зробіть вигляд, що ви самі підшукуєте собі житло. Поїздіть по пропонованих об'єктів, дізнайтеся ціни і оцініть їх стан. Подібного роду «розвідка» дозволить якісно визначити конкурентоспроможну вартість оренди вашого житла.

Довгострокова оренда, у фінансовому плані, не цікава, хоча і менш клопітна. Нас цікавить оренда квартир подобово. Оренда охайного житла, у вигляді однокімнатної квартири, навіть у відносно віддалених від центру районах буде коштувати не менше 1000 рублів на добу. Якщо у вас квартира в центрі – ціну можна підняти в рази. Чому клієнти виберуть знімання квартири, а не підуть в готель? Перевага дає наявність кухні як такої, що робить витрати на харчування в ресторанах і кафе мінімальними.Разом з цим, знявши подобово житло в оренду, вашим гостям не доведеться платити за кожне спальне місце, наявне в квартирі, так як клієнт оплачує квартиру в цілому, а не «ліжко-місце». Хоча є і такі варіанти, але вони набагато дешевше.

Отже, додаткові витрати, пов'язані з проживанням в квартирі інших осіб (природно їх не повинна бути юрба) не виникнуть. Свій покупець є у кожного товару. І навіть у випадку, якщо ваша квартира буде знаходиться кілька далеко від центру, саме ваш район, можливо, підійде приїжджим. Потенційних клієнтів багато, але щоб їх залучити, безумовно, потрібно попрацювати над рекламою: створіть свій сайт на якому будуть видні всі переваги вашого житла, подайте оголошення на рекламні газети.Важливо зрозуміти: наскільки легко потенційним клієнта буде представляти себе у вашій квартирі, тим швидше і простіше буде прийнято рішення на вашу користь. З плином часу у вас з'явиться список постійних клієнтів. Для залучення таких можна робити знижки і невеликі подарунки вашим гостям, що приїхали не перший раз.

Природно ваша квартира не обов'язково кожен день буде затребувана, але так чи інакше ваш прибуток буде набагато більше, ніж при умовах довгострокової оренди. Потрібно врахувати, що і додаткових турбот тут набагато більше. У разі щоденного попиту на квартиру (у високий сезон це буває дуже часто), у вас повинні бути кілька наборів постільної білизни, предметів гігієни і, само собою зрозуміло, ви змушені будете робити прибирання. Коротше кажучи, все як у готелі, тільки з працівників ви один. Але і платять вам за це високу ціну. Успіхів вам.