Заповзятливий таксист

У Лондоні завжди було багато туристів і відрядних з різних країн. А ще і проходять в минулому році глобальна подія – Олімпійські ігри. Безумовно, це добре і для тих, хто працює таксистами, але в дні змагань вони виявилися дуже, м'яко кажучи, безрадісними. У Лондоні на час зробили виділені дорожні смуги для олімпійського громадського транспорту, а таксистам цими смугами користуватися заборонено. І так як вони опинилися в заторах разом з іншими машинами, які бажають ними користуватися стало набагато менше. У підсумку, почалися небажані фінансові втрати.Ситуація, з якої вони могла добре заробити перетворилася на збитки. Але таксист Девід Вікс (David Weeks) придумав, що з цієї складної ситуації отримати прибуток.
Незважаючи на те, що розміри столиці величезні, Лондон все ж не здатний був з комфортом розмістити всіх приїхали на олімпіаду. Місця в готелях були всі зайняті, їх мало. І ціни, звичайно, захмарні. У зв'язку з цією неприємною ситуацією, Девід запропонував під нічліг свій автомобіль. Умови були такі: на ніч машина паркується поруч з будинком водія, а заднє сидіння автомобіля перетворюється в компактну і коротку, але всеж, в ліжко на двох осіб. Клієнтів навіть постачають плюшевим ведмедиком і подушками. На правах готелю виникало логічне запитання: «а де душ і туалет?».Тут всі зручності постояльці могли знайти, постукавши в будинок доброго Уїлкса.
Звичайно за все доводилося платити. Такса становила 75 фунтів на добу. І в умовах сформованої ситуації, люди на подібні умови були згодні. Тому машина ночами не пустувала. Люди, заради нових незвичайних відчуттів, із задоволенням йшли на це. І всіх все влаштовувало. Вдень, коли всі гості англійської столиці перебували на стадіонах, господар авто – готелю намагався заробити на ній, роз'їжджаючи по вулицях міста. Можна припустити, що таку схему таксисти можуть перейняти і в інших країнах, в дні великих свят.Такий бізнес не вимагає додаткових вкладень і приносить гарний прибуток. Варто замислитися.