Двостороння куртка для спорту

Якщо ви спортсмен, то знаєте про чималі витрати професіоналів на екіпіровку. І розробники спортивного одягу теж не розслабляються. Кожен сезон випускається та чи інша новинка. Велика конкуренція. В черговий раз компанія Polychromelab (Австрія) намагається потіснити таких гігантів, як Рібок, Адідас і Дюпон. Вона створює однойменний матеріал для спортивного одягу, який добре зберігає тепло в холоді і охолоджує людини при перегріві. Режими експлуатації цієї куртки перемикаються при вивертання її на іншу сторону.

Куртки Polychromelab складаються з легкого тришарового матеріалу. З різних сторін тканина має різні властивості. Біла сторона відображає теплове випромінювання і завжди залишається прохолодною. А чорна, зворотна, навпаки поглинає тепло і швидко розігрівається.

Ця куртка з супер — нового матеріалу допомагає зменшити втрату тепла на холоді. Для цього вона повинна бути чорною стороною зовні. У протилежній ситуації вона зменшує надходження тепла ззовні і допомагає тілу охолонути. Це відбувається, коли зовнішня поверхня куртки світла. За сучасними стандартами ця тканина пропускає повітря і не пропускає воду.

Передбачається, що одяг з цього матеріалу буде особливо хороша при швидкій зміні фізичного навантаження з виділенням тепла при швидкому русі, при сильному вітрі і сильним охолодженням. Наприклад, при катанні на лижах по горах, фристайлинге і подібних видах спорту.

Розробники такої чудесної куртки вже були відзначені призовими участі на виставках.

Також повідомляється, що компанія Polychromelab планує випустити вже цієї осені два перших предмета одягу з цього матеріалу. Це тепла куртка для зимового катання і легка вітровка для туризму і спорту при помірній температурі. Можна припустити, що речі з такого практичного нового матеріалу будуть користуватися великою популярністю не тільки у професійних спортсменів, але і у любителів спорту. Буде цікава і цінова політика компанії. Залишається чекати їх швидкого появи у продажу.