Заробити утепленням зовнішніх стін

Турбота про збереження тепла в будинку є однією з найбільш важливих і найбільш часто необхідних завдань домовласників, у вирішенні якої ви можете допомогти господарям житла. При цьому напрямок додатка зусиль буде обрано вами досить перспективний і прибуткове.
Утеплення зовнішніх стін різними матеріалами застосовується, насамперед, з метою зниження втрат тепла шляхом зменшення теплопровідності стін. Що в свою чергу спричинить за собою зниження витрат палива на опалення будинку та значно заощадить грошові витрати. Знання деяких тонкощів допоможе вам не помилитися у правильному виборі матеріалів, вивчення технології дозволить проводити роботи на найвищому рівні і, як результат, ваш бізнес стане стабільним і буде приносити значний прибуток.
Насамперед, слід назвати найсучасніші матеріали для зовнішнього утеплення стін – це пористі полімери пеннополістерол і пінополіуретан. Технологія роботи з ними досить проста і не вимагає складного обладнання, а результати досить високо оцінюються замовником. До того ж, вартість цих матеріалів не висока, що робить їх використання ще більш привабливим для споживача ваших послуг. Термін тривалості використання такого утеплення складе 25 – 35 років, а у разі необхідності заміни провести демонтаж не складе праці.
Стіни, утеплені мінеральною ватою, будуть «дихати», що відбувається завдяки волокнистому структурною будовою цього матеріалу. Випускається мінвата у вигляді плит і матів різної щільності і твердості, від чого залежать її теплозахисні властивості.
Пінопласт – найдешевший матеріал для утеплення, технологія його застосування дуже проста. Перед початком робіт необхідно розрахувати кількість необхідних матеріалів, як самого утеплювача, так і кріплення, і приступати до монтажу. Пам'ятайте про те, що чим товще листи пінопласту, тим вони краще утримують тепло і міцніше при роботі. Цей метод утеплення добре зарекомендував себе в умовах суворого клімату.
Недорогим варіантом може стати використання кераміко-полістерольних плит, якими покриваються стіни. Їх закріплюють за допомогою клею або спеціальних дюбелів. Шви задуваються монтажною піною, надлишки якої зрізаються після її затвердіння.
Застосування піни для створення захисного шару особливо доцільно, якщо поверхня стіни має нерівності – піна, при розширенні заповнить собою все порожнечі. Велика пористість матеріалу надають йому хороші теплоізолюючі властивості.
Можливе застосування керамзиту для утеплення будинку. У цьому випадку буде потрібно спорудження опалубки, просвіт якої між стіною і зовнішньою поверхнею засипається керамзит, який згодом скріплюється заливкою спеціального розчину цементу.
Ще одним варіантом може стати використання тирси, але, використовуючи цей метод потрібно враховувати породу деревини, з якої отримано сировину, і їх вологість. Такий утеплювач хороший по своїм якостям, а витрати часу і зусиль будуть досить значними.
Якщо замовник ставить завдання утеплення будинку з дерева, застосування мінеральної вати стане самим розумним рішенням. Здатність матеріалу пропускати крізь себе повітря навіть при використанні дуже товстого шару допоможе зберегти дерев'яну конструкцію, запобігши скупчення конденсату на поверхні стін. Поверх шару вати стіни обшиваються дошками, що стає одночасно і декоративним елементом оздоблення.
Цегляні стіни можна утепляти різними видами матеріалів. Найпопулярнішими є пінополістирол, пінопласт і мінераловатні плити.
Якщо виникає необхідність утеплення будинку з бруса, то починати проводити його можна тільки після усадки стін, що відбувається протягом року після закінчення будівництва. Використання системи з повітряним прошарком, що дасть можливість збереження стін в сухому стані при будь-якій погоді.
Займаючись утепленням зовнішніх стін, вам доведеться досить серйозно вивчати властивості різних матеріалів і стежити за розвитком технологій у цьому процесі. Для того, щоб ваша боротьба з досить численними у цій сфері конкурентами приносила вагомі плоди, вам необхідно буде підтримувати високий рівень надаваних вашою фірмою послуг.