Масажний бізнес: низькі витрати і висока рентабельність

Процедури, приємніше масажу, важко знайти. Крім того, це ще й дуже корисна процедура. Саме тому як ідея для власного бізнесу – масажний кабінет є відмінним рішенням. І це незважаючи на те, що масажних салонів досить велика кількість. Повна окупність, за умови грамотної організації, буде гарантована вже через місяців 4 – 5. При цьому початкова сума вкладень буде мінімальною. Витрати будуть потрібні на оренду приміщень, на обладнання, на масажний стіл, масажні масла, білизна і заробітну плату працівників.Для інших цілей може знадобиться амперметр е8030 технічні характеристики.

З чого почати?

В першу чергу шукаємо підходяще приміщення. Приміщення повинно бути достатньо просторим і світлим. В іншому випадку будуть проблеми з СЕС. Стандартна форма – це 8 квадратних метрів на людину. Наступна позиція – це спеціальне обладнання. У нього входять: масажні кушетки, стелажі та шафи, також вішалки для одягу. Для деяких процедур потрібні будуть спеціальні масла і маски, електроковдра. Найкраще все це закуповувати великими партіями. Таким чином можна добре зекономити.

Персонал.

Тільки при наявності досвідчених фахівців буде збільшуватися кількість клієнтів. А це означає, що бізнес буде процвітати. Хороший майстер чудово володіє основами багатьох східних та європейських технік масажу, він весь час розвивається, багато практикує. Дуже часто досвідчені масажисти ведуть приватну практику.

На перших порах адміністратора або бухгалтера запрошувати на роботу не варто. З цим завданням спочатку можна впоратися і самостійно. Після кого, як буде напрацьована клієнтська база і робота буде налагоджена, можна буде задуматися про розширення та запрошенні більш вузьких фахівців.

Удачі Вам у ваших починаннях!