Металошукачі і пошукові магніти — це хобі, бізнес і просто гарне проведення часу!

Пошук з металошукачем і пошуковим магнітом — хобі, яке може приносити чималі дивіденди.

У Вас напевно з'являлися мрії знайти скарб — старовинний, закопаний або загублене сотню або кілька сотень років тому?

Хто не забув про своїх мріях і почав діяти, то озброївся сучасною технікою і займається пошуком втрачених коштовностей і захованих скарбів.

Пошук скарбу — це не менш захоплююче заняття, ніж полювання, збір грибів або риболовля. Однак, плоди відшукання чого-небудь з металошукачем можуть бути дуже цікавими. Знайдені стародавні артефакти, раритетну зброю або просто старовинні монети, не купиш в магазині, як гриби або рибу. Більш того, при досить ґрунтовного підходу до цього заняття, хобі може перерости в більш професійну форму діяльності. Є багато прикладів, коли знайдені старовинні предмети або зброю купують приватні колекціонери та музеї за чималі гроші.А пошук металобрухту, втрачених сережок і кілець у місцях масового відпочинку, може приносити великий прибуток!

Якщо Ви шукаєте хобі, за допомогою якого зможете отримувати прибуток, то можливо пошук з металошукачем і пошуковим магнітом саме для Вас.

Металошукачі

Металошукачів багато, але «по суті» все залежить від розміру інвестицій грошей і часу, які Ви готові виділити, а також від того, що в основному Ви плануєте шукати.

Наприклад, є багато людей, які пошук металобрухту зробили своїм основним джерелом прибутку, тобто в даному випадку потрібна пошукова техніка без дискримінатора (розподіл чорного і кольорового металу), але працює на глибину. В даному випадку, такого типу прилади по вартості коливаються від 90 до 500 дол. США (мається на увазі, що такого типу приладів досить для пошуку металобрухту).Актуальними, в даному випадку, прилади є металошукачі торгової марки КОЩІЙ, що виготовляються в Російській Федерації (у деяких випадках для здешевлення вартості, збір металошукачів проходить в Україні).

Якщо ж Ви не маєте досвіду користування металошукачем і не хочете на це витрачати багато часу, не маєте достатньо часу на пошук і цим плануєте займатися просто у вільний час, тоді в цьому випадку Вас швидше за все мало зацікавить пошук металобрухту і Вам можливо варто взяти дешевий прилад, який може розподілити чорний і кольоровий метали. Такі металошукачі відносяться до початкового рівня. Вартість таких приладів коливається в межах від 250 до 400 дол. США. Найбільший попит на такого типу прилади є по торговим маркам GARRETT та FISHER.

При умові, що у Вас є певний досвід користування металошукачами, а також у Вас не мало вільного часу, вже варто звернути увагу на прилади середнього рівня, які порівняно з вихідним рівнем мають кращу дискримінацію (розподіл чорного і кольорового металу) та глибину пошуку. Вартість металошукачів середнього класу коливається в межах від 400 до 900 дол. США.

Коли мова йде про професійних шукачів скарбів, то потрібні металошукачі тільки професійного рівня, або георадари, металошукачі для глибинного пошуку або металошукачі для підводного пошуку. Ціновий діапазон починається від 900 дол. США і вище. При порівнянні «ціна і якість», одними з популярних приладів є металошукачі торгової марки АКА, що виготовляються в Російській Федерації.

Кожен металошукач може піддаватися модернізації за рахунок нових пошукових котушок, які значно збільшують глибину пошуку.

Також треба зазначити, що ніякої пошук не може проводитися без інструментів і аксесуарів, наприклад таких як лопати, топірці, навушники, рюкзаки та багато іншого, що спрощує процес пошуку.

Пошукові магніти

Звичайно, при пошуку можна обійтися без пошукових магнітів. Не вдаючись у подробиці, вони можуть бути корисними для кожного. Ну хто не втрачав зв'язку з ключами, ніж або сокиру в глибоку і брудну яму, колодязь або вибачте туалет? Будь-який мисливець або рибалка може розповісти безліч історій про те, як потонуло його улюблене рушницю, мотор від човна або той самий ніж з дамаської сталі, подарований близькими друзями!

Більш того, пошукові магніти в більшості своїй купують не ті, хто боїться втратити свого, а ті, хто хоче відшукати чуже, втрачене або заховане добро. У більшості людей є віра в те, що в один чудовий момент або день, нічим непримітному місці, вони знайдуть свій скарб. Можете прийняти за істину, що це не так вже і рідко буває, як прийнято думати.

У теж час, Ви не знайдете золотого обозу Наполеона — забудьте. Скарби Роммеля також на віки залишаться на морському дні. І скарб Колчака не зможе порадувати Вашу сім'ю. Та й у цілому, навіщо Вам вся ця головний біль від такої маси скарбів?

Все набагато тривіальніше: Взимку – лижі, теплий одяг і невеликий криголам, влітку — місток через водойму або човен. Але, так чи інакше, не треба економити на шнурівці, інакше, всі (і магніт в тому числі) так і залишаться на дні.

І не вірте, якщо Вам, поплескавши по плечу, скаже, що в цьому озері (річки чи криниці) нічого немає. Хто може знати напевно, що тут сталося попередньої ночі. А десять років тому? І що вже говорити про давнину?

Користь

Пошук з металошукачем і пошуковим магнітом дає велику користь, а саме:

— Користь для Вашого здоров'я, так як Вам доведеться ходити, в процесі чого кожна людина може, як мінімум відпочити. Особливо актуально це для офісних сотруюников, у яких сидяча робота.

— Додатковою користю є те, що Ви можете знайти. У більшості випадків люди знаходять металобрухт, але багато знаходять ювелірні вироби, монети, предмети військового значення та предмети побуту. Багато знайдені речі можуть не мати великої цінності, проте трапляються і досить цінні екземпляри.

Якщо навіть приблизно порахувати прибуток, то орієнтовний розрахунок може бути таким. Доходи:

— Металобрухт в Росії приймають за цінами в діапазоні від 0,18 до 0,32 дол. за кілограм. В середньому за нормою один шукач скарбів за день може знайти від 10 до 400 кілограм. Все залежить від місця пошуку, про який попередньо потрібно поцікавитися і бажання самого пошукача. Але навіть за скромними підрахунками сума доходу може скласти від 500 до 1200 дол. Звичайно в даному випадку не обійдеться і без витрат (наприклад, на транспорт), які в місячному вираженні складають не більше 30-40% від доходу.Все залежить від самого шукача скарбів, адже планування, терпіння і наполегливість є основними складовими успіху.

— В процесі пошуку знаходяться речі старовини, а саме монети, кільця, різного роду військові і побутові артефакти, які можуть коштувати тисячі, а то й десятки тисяч дол. Для розуміння доходів від знайдених історичних цінностей досить зайти на сайти антикварних магазинів і просто переглянути за якими цінами скуповують старовинні монети. Ця стаття доходів у певні періоди пошуку може переважити дохід від металобрухту в десятки разів.Звичайно, для більш якісних результатів кожному пошуковику потрібно вивчати історію і, зокрема, старовинні карти, які Ви можете знайти в бібліотеках, старих архівах і навіть інтернеті.