Установка камінів під замовлення – стабільний заробіток в передмісті і не тільки

Все більше городян виїжджають з меж великих населених пунктів для постійного та тимчасового проживання на лоні природи. Приміські селища і села розростаються, у них будуються нові будинки та котеджі, де поселяються колишні мешканці міських джунглів. Щоб надати своєму новому житлу затишний і залюднений вигляд, часто люди хочуть облаштувати в будинку вогнище відкритого вогню, біля якого так приємно посидіти в компанії чи на самоті.
Оскільки великі компанії ще не освоїли ринок подібної послуги, ви можете зайняти цю нішу і зробити установку камінів своїм досить вигідним бізнесом. Якщо ви самі не володієте необхідним запасом знань і навичок, вашої першочерговим завданням стане пошук майстрів, досконало володіють цим видом будівельної справи. Для контролю якості виробленої вашою фірмою роботи, вам, як керівнику, потрібно знати певні нюанси цього питання.
Перш за все, потрібно дуже серйозно оцінити умови приміщення, в якому планується розміщення каміна. Адже вибір типу вогнища буде прямо залежати від розміру і об'єму кімнати, яку цей джерело тепла повинен буде обігрівати. Існують певні норми для приміщень, дотримання яких забезпечить правильну роботу каміна без проблем в його експлуатації. Крім того, якщо ви хочете встановити вогнище в квартирі багатоповерхового будинку, необхідно буде отримати дозвіл у відповідних організаціях.Як варіант, для міської квартири можна використовувати електрокамін, що якоюсь мірою заповнить декоративність натурального відкритого вогнища.
Щоб не порушити вимог техніки пожежної безпеки необхідно підготувати приміщення до встановлення каміна. Для цього організовується фундамент під топку вогнища з матеріалів, допущених до використання з цією метою і відповідає всім параметрам, прийнятим для цієї споруди. Прилеглі стіни обробляються протипожежними засобами або облицьовуються спеціальними негорючими матеріалами. Можливе розміщення каміна в товщі стіни, в цьому разі також проводиться підготовка поверхонь навколишнього простору.Пристрій каміна в дерев'яному будинку потребує особливо суворого дотримання правил пожежної безпеки.
Монтаж топки каміна проводиться після закінчення підготовчих робіт. Для правильного і надійного розташування топки використовують спеціальні термостійкі клеї і мастики. Облицювання каміна повинна проводитися згідно з інструкцією з проведення цього виду робіт з конкретними матеріалами.
При монтажі короби димоходу слід пам'ятати, що він буде проходити через стелю і горище, які, швидше за все, несуть в собі дерев'яні елементи, що піддаються легкому займання. Тому використання захисних засобів при установці димаря повинна суворо контролюватися виконавцем.
Після установки нового каміна необхідно провести першу топку, яка допоможе оцінити якість вашої роботи і покаже працездатність самого вогнища.
Починаючи свій бізнес з встановлення камінів, вам необхідно буде ознайомитися з асортиментом наявних виробників, а крім цього – вивчити інші, можливо і не представлені промисловістю, варіанти вогнищ.
Надаючи послуги з встановлення камінів, ви можете розширити свою діяльність за рахунок сервісу і постачання палива для ваших об'єктів.