Ми з котом сидимо удвох

У дружних сім'ях домашні улюбленці часто є повноправними членами сім'ї. І господарі з ними живуть в одному будинку і користуються однією і тією ж меблями – звичайної, для людини та непристосованою для домашніх кішок і собак, але все одно ними гаряче коханої. І корейський дизайнер Сеунгджи Мун (Seungji Mun) спробував запропонувати проявити велику турботу про своїх вихованців і сконструював диванчик, призначений як для людини, так і для його улюбленої кішки.
Мун – це молодий випускник, який зовсім недавно закінчила дизайнерську школу в Сеулі. Він почав з успіхом застосовувати отримані знання на практиці. Прорахувавши, що тільки в одній Південній Кореї більше 10 мільйонів людей тримають домашніх вихованців, він вирішив, що якщо спроектувати деяку меблі, де і людина б міг відпочити, і кішка з собачкою могли пограти, то це буде гарною і дохідної бізнес-ідеєю.Першим його творінням на терені дизайнера стала софа з звивистим тунелем замість спинки, який точно сподобається всім домашнім тваринам, знаючи їх любов до подолання труднощів і цікавим месторасположениям. Цей тунель був спроектований на підставі особистих спостережень дизайнера за звичками і навичками своєї улюбленої кішки.
Дивлячись на цей симпатичний диванчик, виникає певне відчуття несправедливості. Адже кішка може з усією зручністю і легкістю користуватися і подушками і тунелем, а господареві вдасться в тунель тільки запустити руку. Але для гри та відпочинку з домашнім вихованцем і цього повинно вистачити.
На даний момент відомо, що в серійне виробництво така меблі ще не надходила, але воно вже не за горами. Як було б добре побачити таку красу у себе вдома: зручно, практично, з турботою про улюбленця. Сподіваємося, що це тільки початок і придумають дизайнери багато нових та креативних ідей у турботі про братів наших менших.

Можна передбачити, такий диван не зможе залишити байдужими жодного господаря тваринки. А певно когось мотивує взяти бездомного котика, щоб насолоджуватися його компанією теплими осінніми вечорами.