Карти для вашого бізнесу

Коли починаєш думати про свою справу – складніше всього його реалізувати. Але саме після реалізації своєї ідеї вона отримує право на горде слово «бізнес». Багатьох зусиль потрібно для обмірковування того, що робити, що запропонувати споживачам, де їх знайти, куди прямувати далі. І звичайно, не кожному відразу вдається вільно придумувати варіанти у заданому напрямку. Але тепер це не проблема. У продажу з'явилися корисні карти, спрямовані на те, щоб полегшити генерацію ваших ідей.
Називаються ці карти «Таро 1000 ідей» є авторською розробкою Тетяни Нікітіної. Назва «таро» цей продукт отримав з-за візуального та методологічного схожості з гадательним інструментом. Витягнувши з колоди будь-яку карту, користувач може почати міркувати над сферою докладання своїх зусиль у випадаючому напрямку. З допомогою цих карт майбутній бізнесмен зможе знайти відповіді на такі важливі питання, як: як збільшити збут, які напрями бізнесу краще розвивати, як визначити конкурентів, як створити ефективну рекламу.
Оскільки всю інформацію неможливо було розмістити цілком на картах, самі техніки придумування були винесені окремо, і на картах зображено лише направлення на рекомендований метод. До речі, в цьому є певний мінус, тому що люди часто не хочуть читати техніку і обмежуються лише порадами і напрямками, зображеними на карті. Але з іншого боку, навіть і цієї інформації може бути достатньо для того, щоб запустити нову ідею і включити свою уяву.Більше того, оскільки ці карти все-таки таро, тобто мають на увазі певний елемент ворожіння, було помічено, що рекомендації, які випадають людям, теж навряд чи можна назвати випадковими.
В цілому можна сказати тільки одне – це цікавий і унікальний продукт.

Карти Таро 1000 ідей» стануть хорошим подарунком і допомогою для маркетологів, бізнес — консультантів та всіх тих, хто тільки починає думати про свою справу. Карти для бізнесу вже є в продажу – 1680 рублів за набір з 78 карт. Удачі всім!