Невеликий бізнес по збору макулатури в середніх школах

Початкові капітальні вкладення тут будуть включати в себе потребу у вантажному автомобілі і реєстрація приватного підприємства. Велика кількість середніх шкіл будуть не проти отримувати додатковий заробіток. Для початку організуйте зустрічі з директорами ряду шкіл, на яких опишіть у фарбах ряд переваг, які несе в собі відкриття пункту прийому картону та макулатури на шкільній території. Обов'язково обговоріть ціни.

В ідеалі було б добре, якщо є можливість домовитися розраховуватися готовою продукцією, а не грошима. Купувати готову продукцію ви можете на друкарні чи комбінаті, куди буде поставлятися зібрана раніше макулатуру по школах. Це можуть бути блокноти, журнали, зошити і т. д.

Якщо ви живете в місті, де населення проживає більше одного мільйона чоловік, можна обслуговувати понад 20 різних шкіл. Протягом одного календарного місяця з однієї школи є можливість збирати близько 1 тонни макулатури і в середньому близько 100 кілограм картону. Працювати можна на тієї ж пересічної «Газелі» і бажано мати гараж, який час від часу буде використовуватися як склад. У вас повинен бути чітко вироблений графік, за яким ви будете здійснювати об'їзд шкіл.

Крім цього, може бути таке, що директора вирішать порадитися з вами з питань ремонтних робіт шкільних кабінетів та будівлі в цілому, даху, з питання прибирання снігу і т. п. В такому випадку можна запропонувати фірму, з якою ви могли вже давно вести активну співпрацю. Згодом, директора відвідує один з представників даної фірми, природно з пред'явленням всіх будівельних ліцензій та документів, веде бесіду з питань термінів виконання необхідних робіт, їх вартості і на цих підставах складається договір.Ви самі розумієте, що будівництво та ремонт речі не з дешевих, проте, як не крути, потрібні (особливо влітку). Таким чином, ви ще можете отримувати пристойний додатковий дохід у вигляді відсотків від обсягу виконаних робіт цією фірмою.