Онлайн планування кімнати і квартири для кожного

Багато людей перед сном, закриваючи очі, представляють в голові картину того, як повинна стояти меблі в їхній кімнаті, роблять перестановки, змінюють шпалери на стінах, перефарбовують стелі, облаштовують ванні кімнати, ставлять туди джакузі, прибирають зайві дверні отвори в квартирі... А потім, коли вони вже вирішили робити ремонт, перестановку ну або просто генеральне прибирання в будинку, то вічно щось йде не так, як замислювалося. Наприклад: нові шпалери не поєднуються за кольором з новими шторами, ні в магазинах відповідної ванни, не влазить новий шафа в дверний отвір і т. п.

Ідея наша полягає в тому, щоб створити сайт з можливістю онлайн планування квартири, кімнати або будь-якого іншого приміщення. Ні до чого такий сайт буде тільки тим, хто постійно працює з 3D-редакторами або такими програмами, як Archicad. Так, вже розроблено безліч подібних програм, які могли б допомогти створити план приміщення, розмітити планування, «поклеїти шпалери» у віртуальному приміщенні. Програми бувають як платні, так і безкоштовні.Найчастіше в безкоштовних програмах не вистачає деякої кількості функцій, а купувати платні просто немає сенсу заради невеликої кількості проектів. До того ж програми потрібно ще і встановлювати, а не всі користувачі комп'ютерів вміють це робити, а ось інтернетом користуються практично всі.

Планування кімнати за допомогою Вашого сайту (онлайн) буде доступна будь-якому користувачеві. Вона може здійснюватися в багатьох браузерів, як на Windows, так і на Mac OS або Linux. Дійсно, можна погодитися, що для цього не потрібно бути програмістом або навіть досвідченим користувачем комп'ютера.

Зрозуміло, функціонал у сайту повинен бути великий. Користувач повинен мати можливість побудувати саме свою квартиру з високою точністю (аж до сантиметра). Так само потрібно подбати і про асортимент меблів, шпалер, фарб, різних інтер'єрних рішень і т. п. Намагайтеся охопити як можна більше виробників і магазинів, вказуючи вартість найменувань і посилання на сам магазин або виробника.Для цього Вам не обов'язково укладати договір з інтернет магазинами будівельних матеріалів, сантехніки або меблів, вони ніколи не відмовляться від безкоштовної реклами, а надалі, якщо Ваш сайт буде популярний серед користувачів, рекламодавці самі будуть платити Вам за цю саму рекламу за те, що Ви рекламуйте товар їх замовників. Так само потрібно подбати і про те, щоб користувач міг сам задавати параметри всіх речей, що він вибере, будь то меблі або підлогові покриття.

Користувач сайту так само повинен мати можливість роздрукувати вподобані 3D проекти (як власні, так і готові) прямо з сайту. Це дуже спростить вибір Вашого потенційного клієнта, так як він буде мати перед очима всі можливі варіанти планування кімнати в роздрукованому вигляді.

Великим плюсом Вашого проекту стане онлайн консультації дизайнерів інтер'єру. Займатися цим дизайнери можуть і віддалено, тому що немає необхідності їздити в офіс і працювати за графіком, достатньо лише того, щоб вони постійно були в мережі. Заробіток дизайнерів буде залежати від якісних консультацій на сайті, в скайпі або ICQ в режимі «питання-відповідь».

Дуже добре так само розмістити на сайті статті на тему ремонту, вибору будматеріалів і всю інформацію про них. Наприклад, які кухні краще всього ставити в квартирі, а які в котеджі кольори, які найбільше підходять для спальні або дитячої, що краще – плитка або водостійкі шпалери? І т. д. Людям легше знаходити всю потрібну інформацію на одному сайті, а не на декількох. До того ж це помітно позначиться на відвідуваності Вашого сайту в кращу сторону.

Не варто забувати і про систему коментарів. Можна взагалі організувати своє співтовариство на сайті, щоб зареєстровані користувачі могли викладати свої варіанти планування приміщень, обговорювати їх, радити один з одним і просто тримати будь-який зв'язок.

Викладайте роботи відомих дизайнерів і просто цікаві варіанти готових планувань квартир або окремих кімнат.

Ідеально, якщо Ви зможете вказувати вартість кожного предмета інтер'єру і давати адресу магазину, де можна його придбати. Надалі при вдалому співпрацю з магазинами клієнти зможуть замовляти всі товари, які використовували при онлайн плануванні кімнати, з Вашого сайту одним натисненням кнопки миші. Це буде зручно і магазинам, які будуть співпрацювати з Вами, і Вам, так як відвідувачеві Вашого онлайн планувальника не доведеться ритися в інтернеті в пошуках необхідного товару.

Так що реєструємо домен і сміливо плануємо кімнату онлайн! Для початку можете почати з онлайн планування власної квартири. Успіхів!