Заробляємо на Ebay.com

Ebay.com це старовинний і дуже великий інтернет аукціон і барахолка. Даний сайт використовується також як інтернет магазин, тільки торгувати в ньому може кожен (умовно кожен).

Отже найпростіший спосіб заробити на ибей старий як світ — купив дешевше, продав дорожче, бо різниця в цінах сягає 80%(!).

Ось вам невеликий приклад:

як ми бачимо, годинник на маркеті коштують трохи дорожче 7000 рублів, що в перерахунку на бакси складе десь 220$, тепер дивимося скільки вони коштують на ибей:

Отже, ціна на ибей нижче в більш ніж два рази. Враховуйте також, що ціни в яндекс маркеті явно нижче, ніж у сусідньому з вами магазині. Прикол такий низької ціни на те, що ви не платите за розмитнення товару, ПДВ та іншу херь нашим ох*****їм.. ну не будемо про погане.

Купити товар на інтернет аукціоні ebay може бути значно вигідніше покупки товару в російському інтернет-магазині, це факт.
Тепер про підводні камені, куди ж без них. До вартості деяких товарів доведеться плюсувати вартість доставки, тому обов'язково читайте закладку Shipping and payments, зверніть увагу, що не всі товари з маркером Free shipping доставляються в Росію безкоштовно:

Дивимося що написано в закладці про доставку:

Найчастіше причиною відмови поставки товару в РФ служить наша пошта (пошта Росії), так, так. Справа в тому, що за правилами аукціону ибей, товар має бути доставлений не пізніше ніж за 2 місяці після замовлення, якщо товар доставлений не був, Ebay право втрутитися у процес купівлі/продажу і навіть призупинити діяльність продавця. Враховуючи швидкість доставки посилок нашої поштою, багато продавці відчувають складності, це і спілкування з покупцем, з адміністрацією, а іноді і повернення грошей.

І ще, ретельно читайте опис товару (юзайте онлайн перекладачі), не купуйте у продавців з рейтингом нижче 90%.