Пийте діти молоко!

Багато з дитинства пам'ятають про диво – автоматах з газованою водою, які так допомагали втамувати спрагу в посушливий літній день. Як добре, що повертається це гарне і потрібне винахід. Але у дещо іншому виконанні. Вони продають не газовані напої, а молоко. Такі автомати з'явилися вже в Німеччині і чудово, що починають з'являтися і в нашій країні. А точніше, поки тільки в Москві і найближчому Підмосков'ї. Молочна ферма «Дубна Плюс» у співпраці з компанією «Живий потік» на сьогоднішній день встановили 15 молочних автоматів з логотипом «А-молоко».

І це виявилося чудовою ідеєю. Продаж свіжого молока за допомогою молочних автоматів є і найкоротшим шляхом від виробника молока до споживача. Від завершення доїння і до часу заправки привезеного молока в автомат проходить кілька годин. А розташування автоматів підібрано з урахуванням зручності щоденної заправки молока, в зв'язку з цим їх поки не так багато.

На сьогоднішній день в експлуатації знаходяться італійські автомати. На них є GSM-модулі і вони витримують холод до — 20°C. Автомати «А-молоко», по суті, є комплексом з двох апаратів. В одному продаються пластикові пляшки (по 5 рублів за кожну), а в іншому розливається свіже молоко (45 рублів за 1 літр). Можна скористатися і своєю пляшкою, що порадує прихильників чистого навколишнього середовища. Тоді першим автоматом не доведеться користуватися.

Ідея по суті проста: молочний автомат з холодильною камерою, який оснащений платіжною системою. Що може бути краще? Виходячи із санітарних норм, змінний бак зроблений з нержавіючої сталі і ретельно миється і заповнюється охолодженим свіжим молоком. І ніяких харчових добавок. Тільки свіже молоко. А те, що не продалося, відвезли на ферму назад на корм тваринам.

«А-молоко» автомати красиво і яскраво оформлені, що вдвічі приємно і незвично. На основі такої ідеї можна придумати й інші автомати з продажу свіжої продукції.

Сподіваємося, що такі незабаром з'являться в усіх містах нашої неосяжної країни.