Незвичайні шкільні шафки

Є в буржуйських школах така корисна річ, як шафки для учнів. І це дуже добре. Західні країни ведуть таку політику для того, щоб їх діти не тягали важкі портфелі з підручниками і не заробляли собі сколіоз. І американська компанія Locker Lookz, бачачи нудне сіре одноманітність цих шаф, вирішила створити на цьому бізнес — робити прикраси для дитячих шкільних шафок.
Заснована компанія Locker Lookz в Далласі двома дамами — Крісті і ДжоАнн. Бізнес — ідея прийшла в голову абсолютно випадково. Вони разом задумали прикрасити шкільні ящики своїх дочок. Нічого спеціального в магазинах не знайшлося, але навички рукоділля допомогли їм у цій ситуації. Тому вони впорядкували шафки своїх дочок з підручних матеріалів: декоративного картону, тканини, різних аплікацій і картинок. Вийшло дуже гарно і весело. І тут у них народилася ідея – створювати декоративні штучки та прикраси для дитячих шафок.І вони організували ціле виробництво наборів і аксесуарів для декорації. Треба сказати, що Крісті з ДжоАнн з великим успіхом реалізували свій комерційний проект.
Зараз продукція компанії Locker Lookz продається вже в 1200 магазинах США. І ця ідея продовжує розвиватися і приносить хороший дохід. Батьки з великим ентузіазмом підтримують це починання. Асортимент різноманітний і продовжує поповнюватися. Це і шпалери, дзеркала, килимки, освітлювальні прилади, кишеньки і квіткові прикрашення. Все це виглядає модно, гламурно, а щодо висвітлення навіть технологічно (всі лампочки оснащені фотоелементами). Вся ця краса кріпиться зсередини магнітами, щоб не псувати казенну власність.При цьому звичний інтер'єр можна було б змінювати за бажанням дитини.

Дивно тільки, чому компанія орієнтується тільки на дівчаток. Хлопчики теж з великим ентузіазмом і задоволенням влаштували в своїх ящиках обитель людини-павука чи штаб — квартиру Супермена. Тут вже місце для фантазії в аксесуарах набагато різноманітніше. Чудова ідея, чудовий бізнес. Все геніальне — просто.