Організовуємо бізнес з розведення раків

Організовуючи власне підприємство з розведення раків, потрібно буде для початку вирити 2-6 водойм. Власне для цього і не потрібно спеціалізованої техніки. Також можна розглянути варіант розведення цих членистоногих у місцевих водоймах. Якщо у вибраному водоймі раків, так би мовити, не спостерігається, їх потрібно окремо туди завезти. Для того, щоб раки не їли собі подібних, підкидає їм туди іноді дощових черв'яків у вигляді підживлення.

На цьому власне і закінчуються основні дії, необхідні для підприємства з розведення раків. Згодом потрібно приступати до поступової їх видобування та подальшого продажу. Дивно те, що зараз цим мало хто промишляє. Такого роду підхід не несе в собі абсолютно нічого нового.

Існує ще один, більш дорогий спосіб ведення бізнесу, але він і більш плідний. Фішка полягає в наявній можливості вирощування раків в акваріумах, в спеціалізованих приміщеннях, які заповнюють водою і піском на дні. Корисно також обладнати акваріуми порожніми цеглою або спеціальними камінням, в яких раки будуть створювати собі окремі нори. Додайте туди різного роду рослини. Важливим є забезпечення великого обсягу акваріума для нормальної життєдіяльності раків. Годувати краще раків кашею, дощовими черв'яками, мотилем.

Потрібно врахувати, що в природних умовах раки схильні впадати в сплячку, таким чином линяють вони, починаючи з дворічного віку, раз у році. У тепличних умовах раки ростуть набагато швидше, і линька буде проходити вже раз в 2-3 місяці.

Таким чином, дорослого, досить великого і готового до реалізації раку ви зможете отримати вже через рік.